O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Úvahy o stvoření I.: Projevené bytí - „Já jsem“

Datum: 28.10.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Světlo?

Dobrý den, nejsem autorem článku, ale plně s ním souhlasím. Ta zmíněná věta je především pro lidi vašeho smýšlení, aby nebylo vše tak absolutní pro vaš myšlenkový manévrovací prostor než se dostanete nejen do stavu, ale především do "prostoru" Počátku (Nulového Bodu) a budete skutečně Vědět a nespekulovat o vibrační hodnotě Slova a použitých slov....!!! Kdybyste opravdu znal SLOVO, VĚDĚL byste!!! Možná pokud budu mít dobrou náladu a bude mi časově umožněno , tak zveřejním krátký článek co je to SLOVO.
K poslednímu odstavci mám jen jednu poznámku, : Proč musíte mít "destruktivní" poznámku, nestačí pro vyjádření svého názoru a postoje jen ... mít poznámku...??!! Mám pro Vás smutnou správu: Projevenost není ILUZE, SKUTEČNOU ILUZÍ JE TO, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE JE TO ILUZE...!!! Každá iluze jednou pomine, přeji Vám, abyste brzy dostal Milost Vědění a skutečného Poznání od STVOŘITELE VŠEHO a všechny Vaše iluze se rozplynuly, jako ranní mlha pod vlivem Světla a Tepla vycházejícího Slunce. Přeji pěkný den i dny následující...!!!