O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Odpověď na příspěvek pod článkem

Datum: 07.01.2011

Vložil: LK pro pana Pepu

Titulek: Re: otresne

V podstatě se dá s vámi souhlasit, jen asi adresaci jste měl směřovat jinam, ale rozhodl jste nás zařadit do skupiny "alarmistů" a jinak podobných. Pane Pepo budeme dělat přednášky a kurzy, takže se můžete přesvědčit kdo jsem a kdo nejsem. Na rozdíl od jiných říkám na rovinu, že "vidím, slyším, cítím" i s tím rizikem, že budu považován za kdovíkoho. Když řeknu někdy někomu že nevidí, tak jen proto abych nezkreslil svým momentálním osobním nastavením to co vidím nebo když pro dotyčného informacenení k užitku, díky jeho nastavení. Jinak říkám každému přesně a jasně. Pokud se to někomu nezdá, dobře... nebudu nikomu nic vnucovat, zpravidla ho osud dožene. Bohužel v tom co jste velice dobře popsal jaksi chybí, že je zde celkově absolutní ztráta víry v člověka, ztráta vnímání svého postavení v hierarchii. Vím že se to mnohým nelíbí a líbit nebude, ale míra osobního dosažení, vás staví na žebříček hierarchie, takže to co jste v závěru popsal je obrovská realitivizace všeho. Na rozdíl od jiných vím kdo jsem a jakou mám roli, kdo jsem či nejsem nezáleží na nikom z vás, ale na mne a na splnění úkolů, které jsem dostal. Kdo jsem zjistíte až bude po všem ať už jako u jednotlivce nebo lidstva jako celku a je jedno jestli to bude na konci února a začátkem března tohoto roku nebo až za 1000 roků. Máme všichni pracovat na sobě tak jako bychom měli odejít za několik minut a zároveň pracovat a žít pro své okolí ještě 100 let. Poslední věc kterou chci na konec říci je, že dokud se nedostanete z roviny vnímání své Mysli, budete stále otroky, ikdyž budete mít dojem jak jste daleko a vysoko a jak nikoho nepotřebujete(ošidnost vložena pány Mysli = Anunnaki).My vám ukazujeme jak se z tohoto otroctví své vlastní pokřivensti bezpečně dostat. Takže milý pane Pepo, nebyl bychsi tak sebou jist, že jste překročil působnost své Mysli..., ale je to vaše volba, stejně tak jako volba každého z vás, protože pak nebudete moci říci, že jste neměli možnost....