O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: BlogSurfing 21 (Odhalenie antikrista)

Datum: 23.05.2012

Vložil: Hadonos

Titulek: 13,vhľad

Nie len pre LK. Budúcnosť pochopíme v minulosti! Raduj sa ,nezúfaj.
Všetko má svoj čas .Peter tu bol pred 2000r. Ako to dopadlo? EGO ako Babilón. Je čas poďakovať! Vyložiť karty na stôl! Ale až teraz je ten čas zvýšeného prílivu energie. Ešte pred 20r. by som bol v TV s EGOM ako hrom! A dnes? Tichúčko ,spokojne a skoro anonymne! Paráááááda. Teraz sa upokojme a poďme si niečo stiahnuť z vesmírnej AKÁŠI (programu)! Už Ježíš vedel, že to takto príde ,vedel že sa Kristova LASKA vráti takto potichu ako zlodej v noci! Je to náhoda? Je náhoda to že som sa podpisoval na rôznych fórach ako enoch pri tom som netušil kto to je ! Pôvode som mal na mysli strážcu háremu! Nie je kastrát ako eunuch? Zbabral som to a až potom som sa dozvedel že to je vykladač učenia, tak málo známi! http://sk.wikipedia.org/wiki/1._kniha_Henochova Aj to je náhoda? Alebo zámer, že nejaký LK sa začína pýtať a pýtal sa na iných fórach a bol vyhodený tak ako ja. Mňa týmto chráni pred publicitou! Je náhoda že odhaľujem v tichosti, chránený nástrahami EGA ? Ak sa utíšite príde odpoveď! Ja ju zatiaľ nepoznám a nie je pre mňa dôležitá! Viem že všetko je zámer a je správny! Poďme teda na začiatok.

HOSPODIN ,KTORÝ VLÁDNE TOMUTO SVETU (VESMÍRU),Z LÁSKY NÁS IZOLOVAL A CHRÁNIL ,ABY SA NÁM NIČ (NE)STALO! Desatoro zákazov a príkazov! (Vieme čo robiť ne máme, ale čo robiť máme nám nehovorí) Stalo sa to, že nám zobral slobodu! Ako ? Ak dáte vtáka do klietky a chránite ho pred dravcami a predátormi a aj pred šelmou 666 (čiže človekom)! Zoberiete mu slobodu ! To je zlé, aj keď je to dobrá a láskavá myšlienka!? Nenaučíte človeka plávať ,ak ho budete prenášať z jednej strany jazera na druhú . Musíte ho hodiť do vody nech sa snaží plávať! Radiť mu, ako sa má pohybovať . Len tak získa ten úžasný pocit z plávania! Ak to neurobíte, tak porušujete vesmírny zákon NEZASAHOVAŤ !
Posolstvo tejto doby je uvedomiť si s láskou to, čo je zlé ,čo má veľký očistný význam! Bez pochopenia lásky , musia byť pravidlá ! To je dobré! Ak si začínaš uvedomovať, kto si! Pravidlá , nariadenia nepotrebuješ ! To je ten VZOSTUP! Pochopenie lásky!
Že mám byť Petrom , to radšej nie ! Bol ustanovený Ježišom, aby vytvoril bránu pekelnú ! Táto brána je bránou EGA toho JA som niekto! Ak by sme nevideli ,to zlé nepochopili by sme to dobré ! AK nás EU tlačí do neslobody začíname si uvedomovať ,aká je sloboda dôležitá ! Najskôr musí človek oslobodiť seba tým, že začne chápať Krista,LÁSKU a postupne sa začne oslobodzovať od pravidiel a nariadení , ktoré ho väznia! Pochopením Krista (lásky) sa môžu postupne odstraňovať pravidlá ,skôr nie ! Došlo by totiž k stagnácii BOHA, ktorý je v nás a my sme v ňom ! Musí dôjsť k očiste EGA (posledný súd) len tak môžeme postúpiť na vyššiu úroveň (poschodie) Ak to neurobíme, nemôžeme vzostúpiť! S EGOM sme nebezpeční pre okolité svety! Šelma je vo väzení! :-) Ak sa polepší môže byť vypustená, ale to už nebude šelma!
Ako začať ?
Začni čistiť svoj chrám, svoje rúcho od EGA! Ak to urobíš a pochopíš, začneš byť príkladom pre druhých, ktorí to budú chcieť tiež ! Uvidia tvoju slobodu ducha a začnú ťa nasledovať ! Začnú chápať to oslobodenie od materiálu (hrubohmoty)! Začnú chápať to, že môžu obohacovať ducha a pri tom žiť v blahobyte materiálu ! Len musia to EGO ,JA mám ,to je moje ,JA som ing. JA som niekto ! Túto EGO emóciu odložiť ! To je ten strach o čo sa boja, že to stratia! JA mám ,JA som niekto, JA som to dokázal ! Uniká im kto sú a na čo sú tu! Toto je väzenie EGA Antikrista!
Prináša mi to radosť ,že to mám a slúži to radosti a poteche ducha ? (emócia radosti a slobody) Dokážem sa toho kedykoľvek vzdať? Ak to urobí niekoho šťastnejším dokážem mu to darovať? Tak si na správnej ceste , lebo začínaš chápať MY! Si pripravení stať sa kedykoľvek bezdomovcom a zanechať svoju rodinu? Ak áno si na správnej ceste ! Nie je dôležité urobiť to ! Ale toto je tá emócia, ktorá ťa oslobodzuje ,odpútava ťa od hmoty a duch ti rastie !
Ak si si vedomý toho, že si viac ako človek v hmote a že v tebe je večne živá bytosť, ktorá sa neprestajne vyvíja a rastie .Tak si pochopil, že emócia je dôležitejšia ako dom!
Na druhú stranu si nezoberieš dom ale emóciu, ktorú si mal z toho domu!
Ak si mal oň strach (ťažká emócia) ,klesá tvoj duch dole ! O poschodie nižšie (ľudovo PEKLO), ale aj to peklo má význam vo vývoji ducha!
Ak si sa vzdal toho domu (emocionálne ) nie je pre teba prioritou, ale iba nástroj kvality života , dosiahneš slobodu ! Už pred tým ako opustíš tento priestor , DUCH stúpa! Je nadľahčovaný LASKOU Krista !
ASI .....TAK alebo na opak ako chceš!
Aj z jednej strany aj z druhej OTO !(:) Náhoda?
P.s. Všetko je dobré a má svoj význam ,len musíme hľadať aký. AK chápete toto posolstvo šírte ho ďalej! Buďte tými lazarmi, ktorí sa práve zobúdzajú. V Kristu.