O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Mikrokosmické komunikační spojení na úrovní Vědomí

Datum: 31.03.2010

Vložil: janko

Titulek: pozvánka

Dobrý den Luďku Kováči, na Maškárně (www.osud.cz) jsi mě dnes potěšil způsobem komunikace s Jirkou. Tak jsem se dostal na tyto stránky. Blahopřeji. A jsem rád, že existují lidi, co jsou ochotni a schopni vložit hodně práce do nějakého logického "obrazu světa" vztahů, které nás ovlivňují a které sami trošku měníme každou svou myšlenkou v okruhu, kam "dosáhneme".
Píšu proto, že za 14 dní zvu tlupu příjemných lidí na "Nadýchávání ducha Blanických rytířů" tím, že se vysápeme na kopec nad Louňovicemi. Tam ti, kdo umí, tak pomeditují. Po nějakém jídle se scházíme u nás doma, ve Vlašimi - a probíráme temata, do kterých bys asi také měl co říci. Spíš bych dokonce uvítal menší výklad toho, co je na tvých stránkách. (zkratky nevyhovují mojí paměti, ale systém a třídění se mi líbí). Připrav se ale, že ti do toho asi budu mluvit. Drze, jak jinak....
Zaujalo mě tvé vnímání písmen, obdiv k Bardonovi a schopnost jít proti "uznávaným autoritám".
Mám také dost zmapovaný prostor, ze kterého jsme během mnoha věků čerpali tvary a významy písmen a číslic. Dovedly mě k chápání světa, kde už onen stvořitel stvořitelů odchází do penze, kde si tu formu ráje nebo pekla musíme vyloupat sami. Mám na to snad i nějaké to nádobíčko, ale rád bych si ještě leckteré poznatky doplnil.
Proto by mě i mojí ženu Jitku moc potěšilo, kdybys měl zrovna čas a chuť se do Vlašimi podívat. Sjíždíme se mnozí už v pátek, ale hlavním dnem je sobota. Odpoledne míváme přednášku či polemiku nad tematy, co koho zajímají.
Snad ještě sesmolím pozvánku,...rytíři slova (= blablarytíři) musí už letos (s našimi těly, ta jejich už jsou k ničemu) začít opravovat ten bordel, který nám příroda (a naše povaha) nadělila. Sice se osobně my dva neznáme, ale to, co tady čtu, mi dává signál, že bychom s tím "sebepoznáním" něco udělat mohli.... :-)
Honza Koňas, 61 let, 603 25 63 63