O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Je tak snadné špinit....

Datum: 20.07.2010

Vložil: Jana

Titulek: Re: Luďku, zameť si před vlastním prahem

Asi tolik se mi opět dělá hvězdiček kolem hlavy...:-)) když čtu Vaše slovní výpady pánové! Nějak bych řekla, že sem do diskusí není zas až nutno vše detailně vyndat na stůl. Je to asi jako by si dva poměřovali, kdo vykadil větší bobek!:-)Jde to možná spíš řešit v osobních majlech, nebo je to ve smyslu?: Naše práce je tak tajná , že ani sami nevíme co děláme!?
Prostě to necítím jako nutnost k veřejné ventilaci, podle mého názoru, co se z úst zvláště Vás pane Luďo ozývá! Myslím něco ve smyslujak užíváte:-o zákonech vesmíru, z hlediska Božích zákonů a zákonitostí atd.
U pana Maška myslím nejde vůbec o duchovně laděný příspěvek(dotaz), spíše mi přijde pouze osobní, není nutno odpovídat na skladbu v E dur ozvěnou v H moll, tedy v jemněji laděné tónině. Pak je tu vnitřní cit pro harmonii. Narušit harmonii, jde raz dva, ale poskládat noty zase do řádků je pak dost problém a často musí muzikant začít hrát skladbu od začátku, a to i víckrát než se chybné tóny naruší do běžně hrané melodie. Brala bych to něco jako povyk v konkurenčním prostředí! :-)nebo Mnoho povyku pro nic! Neblbněte! Doufám, že vztah s panem Novákem je již urovnán, neb snad o roztržky a neshody mezi těmi co zprostředkovávají poznatky z prostředí různých směrů jde těm , kteří nenávidí život a člověka na této Zemi!
Ti menší(vzrůstem) co přicházejí za Vašimi zkušenostmi mohou lehce ztratit důvěru a vážnost, není se pak co divit, že lidé se v diskusích nezapojují, když čtou "příspěfky" podobné televiznímu pořadu Kotel(nevím-jest-li se to tak jmenovalo přesně s tou moderátorkou Jílkovou, viděla jsem to asi dvakrát:-))

Na závěr mám dotaz na vás pane Luďku?

Nazýváte zdejší směr výuky na webu a zprostředkování informací ve smyslu-cituji: "zrychlovací všezahrnující učení". Jako žena a tedy dlouholetá kuchařka nemám v lásce ty instantní polévky z prášku. Znáte to. Stačí připravit středně velký hrnek, tedy průměrný co do objemu, a zalít vřící vodou nějaké kousky z igelitu v prášku. Věci v hrnku zapění, zavoní hladovému pod nos, vyletí i ven oknem a lákají k potravě i kolemjdoucí kočky! Dá se tedy tato výuka nazvat v jistém smyslu "instantním kursem" pro mimořádně vyhladovělé a zbědované konzumenty?:-) Snad jsem Vás , alespoň trochu pobavila!
Kdybych mohla něco poradit ze své praxe, doporučila bych Vám ze stránek postupně tyto konfliktní věci přesunout do rubriky: pod názvem: Ztráty a nálezy:-)