O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Záhady a jejich vysvětlení - 1 - ZÁHADA HAMBO LÁMA

Datum: 19.07.2010

Vložil: LK

Titulek: dobrá diskuse...

Je vidět, že zde máme čilou diskusi o tom proč asi dotyčný lama je i není. Nebo vás toto téma nezajímá? Jestli ne stačí říci a nebudeme tento typ článků zde prezentovat. Chtěl jsem vás trochu postrčit v tom jak používat znalosti a i to co jsme se zde naučili(někteří z nás).
Podle toho co jsem se dočetl, dotyčný lama dosáhl stavu, kdy byl v tzv. magické rovnováze a tedy dosáhl i tzv. živlovou nedoktnutelnost. Je to odolnost proti erozi působících živlů. Dále pokud Lama odcházel z těla, jistě si udělal pojistku proti možnému okupování jinší entitou a tedy posílil astrální matrici(životní energií)s automatickým dobíjením.
Pokud tohle vše provedl(běžná praktika tibetských zasvěcenců), není divu, že se zdá jakoby žil. Protože však popsaný stav těla je takový, že vykazuje známky života na buněčné úrovni, je jistě astrální matrice stále ve spojení s astrálním tělem a tedy i astrální tělo je přítomno v těle hmotném. Došlo tedy k přetržení- přerušení mentální matrice. Lze jí navázat, ale asi mu to již nebylo dovoleno.... Můžete si provést kontrolu toho co jsem zde napsal?!