O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? - 4

Datum: 20.08.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Ano,

Když někdo něco plácne, což se stává, tak z toho nic asi nikdo moc nevyvozuje, ale pokud je zde program strašení a naprosto mylný výklad zjevného (pro znalé), tak opravdu nejde nereagovat. Není to jak jsem napsal o tobě, o mě či o někom jiném..., je to o nás lidech. Dějí se události, dějí se věci to je naprosto evidentní a hlavně signály jdou již od 30-tých let minulého století, ale jsou to signály pro lidstvo aby změnilo směr svého myšlení a osobních postojů. Vím, každý kdo jen trochu má srdce na pravém místě chce pomáhat, někdo osobním příkladem, někdo znalostmi a někdo třeba alarmováním a opět nic proti tomu nemám, ale vše má své pravidla. Když se budou lidé odvádět od skutečné práce na sobě a to především práce s introspekcí, vyrovnávání živlových energií, nastolení tzv. magické rovnováhy(Kvantitativní a Kvalitativní rovnováha) atd., místo aby došlo k pomoci, bude to práce přesně opačná.... Na to Jirko poukazuji. Jak jsem už několikrát řekl, když ti někdo plácá po ramenou, ještě to neznamená, že je to správně. No nic, je to tak, jak to je. Pokud bude skutečně polemika polemikou, rád se toho budu účastnit, ale demagogicky jednostranné neumětelské argumenty se nedají brát vážně. Bylo by opravdu dobré najít pro mnoho hledající společnou platformu, kde skutečně se mohou nejen učit, ale i přispívat svými poznatky z praxe této platformy. Právě o toto se redakce Rahunty snažila a snaží, proto jsme vytvořili základní torzo, o které se dá již opřít a během realtivně krátké doby 3 až 6 měsíců dosáhnout stav připravenosti k VZESTUPU. My nechceme vést lidi k přežívání, ale ukazujeme Cestu jak začít a pak jak skutečně Žít....