O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Odpověď čtenářce na dotazy v diskusi

Datum: 01.09.2010

Vložil: Lurae

Titulek: Inu...

Musím přiznat, že tento článek přímo na mou adresu mě trošku šokoval, trošku pobavil... nicméně za něj velmi děkuji...
Problém je asi v tom, že právě to absolutní Nic je to o čem hovořit chci... a je mi tak líto, že ani ti Tvůrci nejsou dost odvážní aby pochopili, z nějakého důvodu je tohle ve mě... možná z minulých životů, nebo nevím... v tomto životě mě provázely dosti šílené psychické stavy, které mě přivedly až k tomu, že jsem chtěla "rozpustit" vlastní duši a nebýt ničím... ale v tom těžkým období, jednoho všedního dne, jako by mi došla ta podstata "Ničeho"... jenom jsem se tomu pousmála a šla dál, a myslela si, že je to normální a že to prostě vědí všichni zasvěcenci...ale pak jsem si všimla, že ani ne... a Vy jste vypadal, že to chápete, když jste mluvil o nulových bodech.... ale pak jsem si uvědomila, že vlastně vidíte něco jiného....
Polarity mi vysvětlovat nemusíte, jde o to, že samo světlo/frekvence je již podmíněno polaritou vůči absolutnímu Nic...
Možná je to úplně šílený, ale prostě vím, jak "Něco" stvořit z "Ničeho".... a návrat do nepolarizovaného stavu je návrat do Ničeho a je to jenom jako odpočinek... ovšem slova na vyjádření tohoto prakticky nejsou, a jediný kdo se to odvážil převést do metafory a popsat je podle Vás vrchním Lhářem....
Pokud by jste byl schopen si onu Nicotu představit, nepotřeboval byste zákon musu, nic by Vás dolů netáhlo, naopak by Vás to vždy podrželo... měl byste pevný základ ve svém srdci a věděl, že není kam spadnout a když tam "spadnete", tak si jenom odpočinete a normálně se vrátíte... ale strachem z toho si právě vytváříte dosti nepříjemnou situaci...
A s tou Láskou jsem to myslela v trochu jiném úhlu pohledu, jde o to, že se možná kvůli tomu typu Lásky, který tu prosazujete se zříkáte něčeho jiného... nevím jak to vysvětlit... prostě něco opomíjíte, ...

A za absolutní nicotou není nic... Nicota je absolutní střed.... je jenom čisté vnímání....a aby se nenudila a měla co vnímat, tak se rozdělila... stvořila "něco"... všechno je to jenom hra... sám vývoj je tu jenom kvůli té hře, ne kvůli "musu"...
Jenomže pocit všech Lidí, že se něco musí je právě další z těch hloupostí, které přivedly lidstvo do takového stavu v jakém je...