O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? - 10 (Co je Světlo, Co je Láska?)

Datum: 08.09.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Voda...

Zdravím vás Lurae - ke slovům z Sefer Jecira se nebudu vyjadřovat, protože bych musel vysvětlovat co bylo myšleno a za jakých podmínek plus překrouceniny a nepochopení pisatelů i přepisovatelů s překladateli. Na tohle asi rád odpoví Erien, S.J. je jeho doména a její pasáže jsme spolu probrali již mnohokráte. Nechci již bádat a ztrácet čas nad mrtvým textem, byť má v sobě hodně poučného. Možná že to vyzní povýšenecky a arogantně(omlouvám se pokud to tak vyzní), ale já přednáším trochu novější věci a né pro pastevce koz, ale pro moderní lidi 21 století na konci Věků. To co učím budete potřebovat především v další Věku, kterému se říká Zlatý Věk lidstva a jestli to nazvou Nová Sefer Jecira 21. století nebo jinak, to není podstatné. Pokud se podíváte na text, který jste dostala z podvědomí z S.J. a to co píši v začátcích o A-É typu "0 až 4", mělo by vám to být jasné. Jestli budete brát A-É jako typ Vědomí s násobnou strukturou atd. atd. budete vědět co je oddělení vod a nejen vod :-)
Změnilo se až po těchto vidinách, nesmíme jen pasivně čekat, ale musíme tvořit- spolupodílet se na tvorbě reality a je jedno že začínáme ve 3D a skončíme v 15.D Nevím kdo co udělá, ale vím co dělám Já z roviny "JÁ JSEM!", už nejsem nečinný a nedržím se zpátky, jako jsem to dělal doposud ve Stvoření... howk :-)