O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? – 12 (Nulový prostor)

Datum: 14.09.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

S vaším závěrem souhlásím bez připomínek. Neřekl jsem že si něco nalháváte, jen se ptám vás, zda si něco nemalujete. Nemohu vám nic říci v této době a ještě tímto zůsobem. Vím kdo jste a jste mi bližší více než si myslíte a i víte, ale to přece neznamená, že vás budu šetřit... :-) Naopak!!!! Já Jeho neodsuzuji a stále jej mám rád, protože vím kdo je, ale stejně nakonec bude sám, protože děla vše, aby nebyl sám ve své samotě. Nezávidím mu jeho roli, která mu byla přisouzena, protože si jí vybral mimo základní plán. Nabízel jsem vám abyste něco napsala, máte tu samou možnost nejen nyní , ale i kdykoliv jindy. Klidně to zveřejníme, v tom není problém. Jen se zamyslete nad tím co předáváte a o čem metodicky chcete hovořit. Váš Idol ví opravdu hodně, ale také mnohé neví, protože je už opravdu dávno mimo úrovně odkud musel odejít. Zde mu bylo dovoleno mnohé, ale jeho vláda se blíží k bodu obratu a proto začíná být skutečnější a pravdivější kdo skutečně je. Příjde doba kdy prohlédnete a pochopíte o čem jsem hovořil obecně i ve směru k této vysoké bytosti negativního charakteru. Jeho úloha je jasná a také ho tak beru. Jinak doporučuji si přečíst knihu "Rady zkušeného ďábla" od C. S. Lewise, možná vám dojde jaké metody práce používají jeho Klucí a Klučky .... :-) Mějte se a pěkné počtení. Nezapomeňte se po přečtení byť i části se očistit!