O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? – 12 (Nulový prostor)

Datum: 14.09.2010

Vložil: Lurae

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

Asi vnímáte jako ego něco jiného než já... myslela jsem ego jako program...
takový ten, který udržujete před svým skutečným já a o kterém si myslíte, že to jste Vy... ale nejste...to ego může být různých charakterů a úrovní... má tu moc nutit vás dělat věci které doopravdy nechcete a které jsou k ničemu... často pak nositel ega v rámci toho aby byl "na správné straně" krotí vlastního ducha (ne zřídka v domnění, že je to zcela naopak - "já přece nejsem zlej/špatnej/temnej a tak se budu ke každýmu chovat hezky a budu ke každýmu chovat bezpodmínečnou lásku a nedovolím egu aby mě stáhlo do temnoty" = ego ... svý problémy akorát překryje, prohlubuje...) ... a jasně pak je tady temný ego, který funguje prakticky stejně - projevuje se sice mnohem hnusněji a jedná se o potlačení zase jinejch citů a i když se zdá že je na nižší úrovni, jedná se prakticky o to samý...
Inu, pokud by byl někdo takovej, s prominutím, hňup, že by se dokázal do ega zacyklit navěky, pak by to teoreticky mohlo být jako věčný zatracení... ale prakticky to není možný :D
Věčnost je příliš "dlouhá" na to aby to dovolila... ale to je jenom pojem, ve skutečnosti čas neexistuje... je to jenom hra... všechno stvořený je... průser je jenom když se do ní moc zamotáte a zbytečně si ubližujete...

Každopádně se brzy uvidí...

Tak se mějte :)