O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Jak na to? - 3 (Metodika MC – dosažení dalších rovin a úrovní 3JD, Světlo a Láska v 3JD a 3JT)

Datum: 15.09.2010

Vložil: Judita Burianova

Titulek: Bozi Svetlo a Laska v praxi

Chci se s vami podelit o nadherny zazitek z me praxe se Svetlem a Laskou
pri me prace s lidmi.(cins.masaze akupresura)Mam klientku,ktera ma extremne zviseny prah bolestivosti a pri pouhem doteku se sviji bolesti a krecmi.
Ulehcovala jsem si to bylin.extrakty(sama si je vyrabim)ktere uvolni svaly do hloubky.Celkem s uspechem.Dneska od zacatku masaze,jsem k ni pristupovala odlisne,s vedomim,ze pozadam o pomoc Bozi Svetlo a Lasku.Bylo to nadherne uz od zacatku.,Kazdym dotykem daneho bodu,jsem zaroven uvolnovala celou drahu.Ja jsem citila to pusobeni a cekala jsem, jak to bude vnimat klientka.Za celou dobu,nevyjadrila znamku bolesti.Preci neco rekla,ze dnes jsou me ruce zvlastni,jine nez jindy.Byl to jedinecny pocit.Pred ni jsem mela klientku,na kterou kdyz jsem se podivala,vidim podle sedmicky krcni,prozitky nejakych starosti,ten hrb co se objevuje.Polozila jsem na ni ruce a pozadala BSaL o uvolneni tohoto bloku.Bylo videt jak se to rozestupuje a straci.Dostali jsme do rukou Bozi dar a ja za to velice dekuji.JUDITA