O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? – 13 (sexuální elementáři typu Incubus a Succuba)

Datum: 28.11.2013

Vložil: Anonym

Titulek: Incubus?

Dobrý den,

vidím, že poslední příspěvek je zde někdy z roku 2011. Je tu ještě admin? Mám problém dlouhodobějšího charakteru. Již od malička jsem velmi citlivá na entity a je to tak 8 let zpátky co mě v noci začalo cosi navštěvovat. Od té doby jsem se 3x přestěhovala a ničemu to nepomohlo. Zřejmě se mě to drží jako klíště. Mám problém se samovolným opouštěním těla neboli astrálním cestováním. Létami se intervaly stupňují. Zpočátku mě to cosi co mě v noci navštěvovalo jakoby vytáhlo z těla ven. Později jsem samovolně vypadávala a lítala po místnosti. Dnes už se i posadím, ale stále nedobrovolně. Ty pocity kolem jako vibrace, hučení, vysoké zvuky a neschopnost pohybu těla ani nebudu popisovat to je na dlouho. Teď se k tomu však přidalo ještě něco jiného nebo stejného však s jinými projevy? Je to v podstatě ten podobný pocit jako při opouštění těla avšak jsem znehybněná a najednou reálně opravdu reálně cítím jak do mě někdo proniká. Prostě mě někdo souloží :D nevim jak to jinak říct. Trvá mi chvíli než se mi podaří se tomu ubránit, jelikož se opravdu nemohu hýbat ani promluvit. Máte někdo podobné zkušenosti nebo radu co s tím? Děkuji.