O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: EPILOG

Datum: 03.10.2010

Vložil: Jonathan

Titulek: Meditace pana Luďka

LK:Pokud tak vysoká bytost je ochotna požádat nás malé o milost odpuštění, bude to těžké pro nás malé odpustit si navzájem mezi sebou?

J:Nejsem si vážně jist vysokostí autorů, kteří stojí za takovými žádostmi o odpuštění. Jaké má člověk poznání o sféře a skutcích těchto domnělých vysokých duchů o nichž lze zjistit pár letmých informací z psaníček létajících na růžovém polštáři sladkého snění?
Takové autority nepotřebují přece prosit člověka o odpuštění, je to nemyslitelné i vzhledem k současnému stavu planety a lidstva ,opravdu spíše drzost, pokus o ještě větší ponížení lidského ducha k pitomostem a ne k vzstupu. Jediného koho mají vysocí duchové prosit za odpuštění od věků je Nejvyšší Stvořitel, člověk může posoudit jako co?! V nebeských sférách jsou pane Luďku zákony, které je nutné dodržovat naprosto přísně. Nelze jimy manipulovat jako v případě pokřivené dolní justice a manipulací na levou stranu!
Tento channeling má snahu člověka vmanipulovat do vzorců chování nepříslušejících úrovni člověka ve hmotě, ostatně jako velká většina těchto pseudoinformačních kanálů. Zkoumejte jednotlivé výroky detailněji! Nebojte se vzít si občas lupu a přiblížit si slovo. Uvidíte jádro nebo prázdné slupky od ořechů?!
To je vážně ten úhel individuálního aspektu.

Co se týká pojmu temnota, pane Luďku , nesnažte se tvářit, že nevíte o jaký pojem se jedná. Vzal jste si opravdu na sebe tak velkou zodpovědnost, že obracíte významy pojmů, aby jste za každou cenu dokázal nějaké své "pravdy" a pravdy svých vzorů? Chcete dát prostor těmto silám, zodpovědným za pád celé lidské civilizace a hrát s nimi poslední hru? Snad je čas to ještě vrátit s omluvou čtenářům, i těm potencionálním. Až budete meditovat, položte si otázku -jaký je původ takových výroků?!
Nakonec autoři toto vážně ani nemají v úmyslu zakrývat, o svém původu! Jinak si držte klobouky.....! Myslím to s Vámi upřímně, nejde mi o nějaké konfrontace!

Jonathan.....L.S.