O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poznámka na okraj dne - 3 (Sláva, Sláva Aleluja

Datum: 07.10.2010

Vložil: Jonathan

Titulek: Jubox pan Luďka...

Omlouvám se pokud snad mírně odbočím od směru autora poznámky.
Hodně stará hitovka, ale pěkné obrázky ve videu! Chybí mi tam jen vodopád, když se zpívá o Johnovi v úvodu! Ale přejme i Johnovi vše dobré, i když je to dávno, třeba to myslel dobře!Svobodu všem... jasně souhlasím s tím taky! jen tedy ne volnost zločincům.(Slova,slova, slova...)
:-)
https://en.wikipedia.org/wiki/John_Brown%27s_Body

According to George Kimball, the second publication of the John Brown Song and the first including both music and text, with music arranged by C.S. Marsh, dated 1861. See George Kimball, "Origin of the John Brown Song", New England Magazine,
-----------------
John Brown (9. května 1800 – 2. prosince 1859) byl abolicionista, který prosazoval ozbrojené povstání jako jedinou cestu k ukončení otroctví. Účastnil se masakru v Pottawatomie roku 1856 - Krvavý Kansas a proslavil se neúspěšným útokem na skladiště zbraní v Harpers Ferry roku 1859.

Historikové se shodují, že hrál významnou roli v údálostech, vedoucích k Americké občanské válce. V roce 1859 byl popraven ve Virgínii, za přípravu povstání otroků.
--------------------------------------------------------------------------------

OSOBNĚ BYCH PREFEROVAL PÍSNĚ, hudbu- BEZE SLOV ,V NICHŽ BOŽÍ MAJESTÁT A SLÁVA JE PATRNA UŽ PO PÁR HARMONICKÝCH TÓNECH!SLOVA MNOHÝM ODVÁDĚJÍ POZORNOST! Je to jistě osobní volba i v hudbě, na co je člověk zvyklý. Ty dvě videa u Poznámky jsou možná pro vojáky, možná pro bojovníky za práva lecjaká...naštěstí ve mně nezustaly z vojny žádné pozustatky zelené hmoty, jako v jiných!!:-))
Příklad hudby pro poslech....
Vivaldi-Čtvero ročních období
1)https://www.youtube.com/watch?v=1uPxm7eBZWQ&feature=related
2)https://www.youtube.com/watch?v=8x4GC0-Z0ZI
------------------------

Pane Luďku, nemáte v Juboxu nějakou lepší hitovku?!
Hezký a veselý den!

Jonathan Liv. Racek