O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poznámka na okraj dne - 3 (Sláva, Sláva Aleluja

Datum: 07.10.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Jubox pan Luďka...

No jestli jsem tohle přesně nečekal a zrovna od Vás pane Racku. Nepochopil jste vůbec nic, ale asi to tak má být :-), komu není rady tomu není pomoci, překročit svůj vlastní stín není tak snadné že? .-) Snad jiní to chápou jinak a nebudou se zaměřovat na podružnosti a příčinné souvislosti. Jsem proti jakémukoliv použití armády. Třeba také proto, že je strašné když se rodině vrací jen mrtvé tělo syna či dcery(dnes už bohužel i dcery) a dělají se u toho rituály na které jsem narazil. Žádný rituál nemůže nahradit odešle a ještě k tomu tak nesmyslně....! Jsou i jiné ztráty v přírodě a vůbec nechce se mi o tom hovořit. Dnes začíná 7 dní skutečné transformace a nechci si kazit náladu jakýmkoliv disharmonem. Dnes jsem byl se svým Vědomí BP v Galaktickém Centru 6.galaxie ve které se nacházíme a viděl jsem, co se všechno děje na rovinách BP v tomto i dalších Centrech pro nás. Jeden pan Racek mne proto nemůže rozhodit svými rádoby intelektuálními postřehy, zvláště když už dnes vím naprosto přesně kdo jste, je na vás jestli zůstanete pod maskou nebo ne, ale je to trochu trapné pane J. a třeba i "Racku". Klasickou hudbu nemusím vyhledávat na těchto serverech, které mi doporučujete. Moje sbírka Klasiky není pro okrasu, takže neexistuje Jukebox, který by jí dokázal pojmout. Mohu vám něco poskytnout k pořádnému poslechu, ale opravdu jste na to připraven svou Duší na úrovni 3JD? Na Duši Ducha se neptám, to jsem si naprosto jist že nejste i přesto že jste jestě tak málo zde přispěl řádky.....jak říkáte, abych vás mohl hodnotit :-). Chci vás poprosit pane J. a třeba i "Racku" o klid po dobu těchto 7 dní, to je do 14.10., kdy už bez problémů můžete rádoby intelektálně špičkovat. Věřím, že jste ve své podstatě laskavá bytost, která pochopí že může probíhat slavnost, na kterou třeba sám není zatím pozván.... Věřím vašemu skutečnému Lidství a tomu předem děkuji :-) Luděk Kováč také Člověk