O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poznámka na okraj dne - 3 (Sláva, Sláva Aleluja

Datum: 07.10.2010

Vložil: Antiquus

Titulek: Poděkování nejen za Glory Glory Hallelujah

Pane Luďku,
dovolte abych vás tak mohl oslovit. Děkuji Vám opět za výstižný článek a hudební doplněk. Velmi výstižné, uklidňující a moudré. Víte z alarmistického a strašícího serveru kde jsem pouze prolétl pár nadpisů a kromě jediného článku od Poustevničky jsem neviděl hodnoty, tak zde už po několikáté nalézám skutečné hodnoty a poučení. Poznal jsem, že mnoho lidí žije v zajetí ideí, které jim byly vsugerovány jinými lidmi a málokdo má své nezávislé myšlení. Bohužel je i málo těch, kteří jsou připraveni pro nezávislý postoj a život. Je k tomu potřeba mít určitou vnitřní sílu a i ochotu "opustit davy". Proto je osobní svoboda člověka možná pouze tehdy, pokud je dostatečně dobrý, moudrý, vyrovnaný, rozvážný a rozlišující. Převážnou část těchto vlastností (a to Vám nehodlám pochlebovat - neb to nemám zapotřebí) pozoruji u Vás. Proto Vám děkuji za vaši činnost a práci kterou odvádíte. Ne mnoho lidských bytostí by toho bylo schopno.
Vím, že mám zatím rest - otálel jsem s uvedením svého článku na Vašich stránkách, ale mělo to svůj důvod. Brzy to napravím.
Zdravím Vás, ale i potencionální čtenáře s Láskou, Pokorou a porozuměním. A