O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poznámka na okraj dne - 9 ( Vyhodnocení dnů návratu Ducha)

Datum: 21.10.2010

Vložil: supracelest

Titulek: zamyslenie

......jste měli možnost převzít plnou moc a odpovědnost za svá vozítka a již nedopustit jejich převzetí jinými entitami - a nestaci jednoducho zit kazdy den tak, aby sa kazdy sam sebe bol schopny pozriet do oci, vecer si povedat "prezil som zmysluplny den" a zit najlepsie ako viem, bez toho, aby som sa stresoval/a ci nejakemu cviceniu rozumiem a prevadzam ho spravne? a robil/a z toho ritual?
A tiez, ste si isty, ze to zmienene obdobie naozaj presne v tento den a v danu hodinu skoncilo? zacinate zniet ako isty alarmista..... ved laska dava sance, a vesmir/Boh je laska, tak preco by ju limitoval prave na jeden konkretny den/cas?
ja verim, ze velmi skoro ohlasite dalsie take/podobne obdobie, po nom este dalsie, a bude ich stale viac a viac. lebo tie sance maju dostat vsetci, resp. co najviac ludi, ved nakoniec vsetci sme vsetko. a tak je to nakoniec spravne, nie?
pre kazdeho sa otvori ta jeho brana v spravny cas, a nemuselo to byt prave v obdobi od 12,00 hodin dne 13.10.2010 do 12,00 hodin 21.10.2010 :))