O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poznámka na okraj dne - 9 ( Vyhodnocení dnů návratu Ducha)

Datum: 21.10.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Evangelium Transformace 2012

Začnu koncem :-), ta Cesta k nebeským výšinám je připravena pro všechny připravené, záleží na každém jak žil a jak žije do okamžiku posledního troubení:-)....?!
Pokud si najdete čas pane J. ... třeba i "Racku" najdete na téma Zákonů božích a jejich dodržování myslím dost minimálně ve dvou našich článcích a způsobem, o kterém se jinde určitě nepíše!
Rahunta jen avizovala to co příchází, aby si to každý mohl na sobě nejen uvědomit, ale aby také mohl každý něco k tomu ještě přispět svou Vědomou činností. Osobně jsem jen ukázal co lze a co máme k dispozici, nic víc a nic méně. Určitě v budoucnu nebudu používat výraz:"... já vám to jako první říkal.. :-)"....
Osobně nikoho neodsuzuji, když si zvolí způsob obživy zveřejňování článku a informací na internetu, pokud je to z vlastní tvorby. Já osobně příjmám informace a Vědění z Ducha, takže nemohu tyto prodávat za peníz nebo s těmito informacemi a věděním kupčit. Zadarmo jsem dostal, zadarmo předávám, ikdyž vlastně za to dostávám zaplaceno, ale asi jinak než je obvyklé. Mám radost, když vidím, že se lidem informace hodí a mají z toho prospěch na Cestě. Žádný peníz nevyváží tento pocit.Čím více člověk dává, tím více dostává, aniž by na to čekal. V tom zase vidím ocenění ze strany Stvořitele, že to co dělám je správně. Víte nepodezírám nikdy nikoho z ničeho, v každém člověku vnímám to dobré-božské, jen někdy ty nánosy na tom božském pokřivují to projevené více než je unesitelné. Musím pak použít slova a věty, které jsou lidské, takže pokud to někdy vyznívá spíše lidsky než duchovně, omlouvám se všem , kterým kážu lidským jazykem o věcech duchovních. Tedy i vám se omlouvám za dříve použitá slova v lidštině(jak říká jeden zajímavý člověk)
Poslední věc, kterou bych chtěl zmínit i pro jiné, je to že Hlavní Brána je Kristova Brána, která je množinou všech popsaných bran od různých vesmírných národů. Naše avízo bylo o tom, že každý, opravdu každý má příležitost uchopit pomocí své lidské svobodné vůli možnost příjmout a ztotožnit se nepokřiveně se Záměrem Stvořitele pro Člověka, pro Lidstvo (Co je to svobodná vůle?-článek). Ten čas přišel, každý dostal možnost, tím že mu byla narovnána pokřivenost Mysli a odvrácení škůdců z vnějšku. Každý má tedy možnost nyní s tím pracovat a každý má do poslední sekundy možnost obrátit se...... Naděje nikomu nebude upřena do poslední chvíle a nikdy nebyla nikomu upírána ani dříve. Tak a to je z mé strany vše. Mějte se pěkně....