O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poznámka na okraj dne - 9 ( Vyhodnocení dnů návratu Ducha)

Datum: 21.10.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Příjem:-)

Dobrý úhybný manévr jste provedl, jen co je pravda.... trochu mi to připomíná z letectva a PVO tzv. manévr had.... :-)
S těmi zkratkami už o tom delší dobu nejen uvažujeme, ale i postupně konáme.Snad nejen vy vydržíte do doby než je zveřejníme, už to po nás chtěla jedna naše čtenářka docela nedávno....
Jinak s tím co vy jste vyhodnotil jako povel je to docela jednoduché:
psal jste.... vždyť je jinak všude velmi pusto a prázdno..., tak jsem si říkal, že jste vědoucí, když všude to pusto a prázdno , tak určitě vidíte. Stejně jako já jsem to viděl u jednoho kdysi blízkého člověka jeho pusto a prázdno. Já to viděl jen u jednoho zacíleného člověka a vy všude, tak jsem se chtěl nechat sebe i jiné poučit. Třeba byste díky vašemu naprosto skvělému zraku podal více podrobností než já o tom jasu kolem nás... :-) Tak se nedělejte pane J.... třeba i "Racku", nedělejte drahoty, podívejte se a napište třeba o tom článek. Oni vám to jistě zveřejní nejen u nás, bude to bomba na esoterním nebi českého webu. No vidíte že to není povel, povel vypadá jinak, ale to už dnes naštěstí nikoho nezajímá.... :-) Tak se mějte, podívejte se a nedělejte drahoty....