O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: www.osud.cz - osudově změní Váš osud ? (díl 4)

Datum: 21.12.2010

Vložil: helena

Titulek: Re: je to asi nuda-ale naprosto souhlasím!:-)

Udělala jsem si čas na pročtení těchto, graficky naprosto otřesných stránek způsobem, že jsem si texty kopírovala do wordu, abych z toho neoslepla a moje finální reakce už až tak nudně souhlasivá není.
Na jedné straně tu kritizujete p.Maška a osud, s čímž naprosto souhlasím, a na straně druhé se chováte přesně jako on. Berete si ho do úst v x článcích, x článků jsou defacto jen rozbory článků z osudu...vtipné. Je vidět, že egregor osudu.cz opravdu není žádné ořezávátko a evidentně tu má detašované pracoviště.
Další věc-neustále si odporujete. To je vlastností všech blábolivých transformačních webů, které nám po netu pěkně raší jako houby po dešti-a škodí.
Chvíli jsme na vzestupu, chvíli na sestupu, chvíli nás Kristus ochraňuje jako nemluvňata, že téměř nemusíme hnout prstíkem(odkaz na tu Paní Cibulkovou mě opravdu odrovnal), chvíli je to na naší práci s nějakým PDF BTFD MTFD. Nic proti vlastní terminologii, ale všem hledajícím zaručuju, že pokud si např pro své ledvniny budou přát LÁSKU, bude to fungovat stejně, ba lépe, protože v BTGRD se smrtelník záhy ztratí a v jádru je to naprosto totéž. jde o SMĚROVÁNÍ POZITIVNÍ ENERGIE.
Finálně mě uzemnil link na páně Chobota. Pak chobot, omen nomen, je narcis, který zahlcuje internet kakofonií na jakékoliv žádané ezoterické téma.Nevylučuji, že vzhledem k množství jeho aktivit může mít občas i pravdu. Ale kdo to má poznat-a hlavně, proč s tím ztrácet čas?Stačí se podívat na jeho fotku a zapojit HZTDGJK, neboli intuici.
Kor článek p. Chobota, který citujete, protože s Vámi rezonuje, je jeden z jeho nejhorších channelingových výplodů. AAno, jsme vysávání cizími i blízkými energiemi, pokud to dovolíme.Máme naprosté právo říci NE a všemu vysávání učiníme utrum.Takhle jednoduchý to je a není k tomu potřeba ani jezdit do peru, ani komunikovat s galaktickou radou. Lidi, proboha, proberte se a řekněte NE tomuhle camrání.Není na to čas!!!
Stejně jako je blbost popisovat ,,příznaky transformace"a tím pádem věřit, že když mě píchne v zádech, náramně se transformuju, je taktéž blbost nabízet online ,,návody na transformaci". Pokud se někdo z Vás skutečně transformuje, tak ví, že ten impuls prostě přijde-člověk okamžitě pozná o co jde a co má dělat-a když ne, nepomůže mu ani BFLMPSVZ.
Pokud se tou cestou člověk vydá, samostatně narazí na lidi a knihy, které ho posunou.To už tak prostě je. Nějaký přechod do 5d vůbec není třeba řešit.Je to naprosto zavádějící. Kdo ví, ten ví a kdo neví, čumí, a nic na tom nezměníte-akorát pár chudákům popletete hlavu.
Děkuji Bohu, že když jsem dostala příležitost k vnitřnímu posunu já, na žádné takovéhle weby jsem nenarazila, a proto mě neodrovnaly a něco málo se mi povedlo. Pokud se, lidé, chcete fakt transformovat, udělejte pro to první věc.Na dva měsíce nejmíň si doma odpojte internet!!!