O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Zlaté rezervy templářů zachrání svět ?

Datum: 07.11.2010

Vložil: LK

Titulek: pomoc nebo další eskalace?

Normálně se k některým věcem zásadně nevyjadřuji a především v ekonomické oblasti. Tato zpráva mne docela překvapila, protože docela vím co se děje na nestandartních monetárních a komoditních trzích, především v obchodech se zlatem. Proto informace na tzv. alarmistických serverech mne vždycky rozesmávaly. Tato info však je velice závažná, buď je naznačován velice prudký pád cen zlata a nebo je to poslední fáze uchopení moci nad celým světem. Je zde vlastně naznačeno, že si umějí vyrobit zlata kolik chtějí a tím naprosto dokonale zlomit jakýkoliv odpor ze strany jednotlivých intervencí jak v komoditách, tak především v oblasti monetárních operací, tedy národních měn. Je zajímavé, že je zde snaha prodat/vyměnit superobrovské množství hlavních měn (USD,Euro) za realatitvně bezvýznamné měny. Podle našich informací, čeká se krach bankovního sektoru ve světě na podzim roku 2011. Proto mne tento bezprecedentní krok templářů překvapil, protože se něco očekává, o čem tito opravdoví zasvěcenci skutečně vědí. V každém případě se nijak ekonomicky neplašte, vemte obyčejný a logický rozum do hrsti a podle toho jednejte. Vše v klidu a rozvážně. Spíše pozorujte co se děje a pokud se vám nebude cokoliv jevit jako dobré, posílejte tímto směrem energii Světla a Lásky, které vše harmonizují a prosvětluje zdroje impulsů paniky a strachu. Skutečné bohatství máte v sobě a o něj nemůžete přijít, pokud jej sami nepromrháte svým chováním. Majetek není nic jen prostředek a nástroj k ochočování lidí. Takže nelpěte prosím na hmotě a majetku z hmoty tvořeného, ale budujte urychleně v každém okamžiku, vnitřní bohatství a krásu v podobě Čistoty,Vznešenosti a opravdové Lásky....