O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Řád Učitelů Lyricus - Žák a Učitel - Rozprava 1.

Datum: 09.11.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: anunaci v prevleku

Trochu jste předběhla (viz to co jsem psal ve svém úvodu) :-), ale když už jste to téma naznačila už nyní tak asi takto: Podle mne to jsou skutečně Oni, proto jsem to k nám dal, protože v cca 85-92% je v těchto pravda jako celek. Ono to je v podstatě 100% pravda, jen každý si přináší svůj záměr a své cíle. Osobně jsem je poznal podle sedmičkového systému, způsobu předávání informací, z jazyka v hudbě a čekáním na posledního ze sedmi. Přesto že jsou to oni, je možné z nich čerpat mnoho informací a srovnávat se svými poznatky a vjemy. Dále ne všichní z Lunární vývojové vlny, kam Anunnaki patři musí být negativní, tak jako v Zemské vývojové vlně nejsou všichni lidé stejně vyvinutí. I oni se učí. Není potřeba se bát žádného z vesmírných národů, připravujme se naopak na setkání s nimi. Čim více budeme o nich vědět, jak myslí, jak se vyvíjeli a vyvíjí, jak jednají atd. tak budeme snadněji s nimi moci komunikovat a i spolužít.
Buďme beze strachu, ikdyž není na škodu být opatrní kdo co nám přináši. Od toho je pak diskuse, kde můžeme probrat co je přínosná a co zavádějící informace. Mějte se pěkně a krásný slunečný den přeji vám a vůbec všem :-)