O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Úvahy o stvoření IV. : Vědomí

Datum: 14.11.2010

Vložil: Erien Azarin

Titulek: Re: Re: Farář s intelektem citronové kůry

Víte, nevím jestli je ten článek, tolik plný nenávisti, a hlavně je jen vaše představa že někoho k něčemu nutím. Evidentně se to vaše nemusím být nábožensky založená, ani trochu nezakládá na pravdě a nic jiného z napsaného textu vás ani trochu nezajímá. Mě osobně je to naprosto jedno, předělávám ty články a budete se divit, Tak pan Kováč, mě vždy doporučuje abych se ve výrazech mírnil. Sice jsem to udělal, ale při každé diskuzi s křesťanem si říkám, proč bych to vlastně měl dělat. Vůbec netušíte kdo jsem, a přesto mi podsouváte jakousi snahu, změnit planetu pomocí jedné věty v článku. O pokud jste už opravdu všechno poznala, a dokonce i mou toleranci, tak jste fenomenální jedinec, protože ačkoliv bych z každé napsané věty o vás něco mohl zjistit, myslím že o vás nevím nic. A rád u toho i zůstanu. Byl bych nerad, pokud bych zrovna na těchto stránkách měl diskutovat se zastánci náboženství, které nejvíce poškodilo celou lidskou civilizaci. Nikoliv skrze Ježíše, ale skrze mamon a netoleranci.