O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Úvahy o stvoření IV. : Vědomí

Datum: 14.11.2010

Vložil: Irena

Titulek: Farář s intelektem citronové kůry

Nic jiného mě nezajímá? Vy jste ale rychlý soudce. A máte podivuhodné schopnosti telepaticky prohlédnout mé pohnutky a slova?! Máte o sobě vysoké mínění, jste opravdu ojedinělý případ! Dole máte detailně dostatečně vidět jak soudíte a předěláváte moje slova ve větách podle svého.

A to chcete, abych vám uvěřila já a čtenáři, že jste objektivně prošel alespoň některé náboženské systémy v minulosti a dnes a své pokřivené vidění pohledu na miliony lidí ,kteří hledají svého Boha různými cestami, nabízíte lidem v Čechách?Nemluvím přece vůbec jen o křesťanství...ale vy se budete povyšovat jistě nad budhistickým mnichem jako nad mnichem křesťanským.
Diskuse s Vámi skutečně nevede k vysvětlení, ale okamžitě posuzujete pohnutky a soudíte jaký kdo je. Jsou zde i jiné komentáře, které píšete...a v nich je vidět váš přístup k lidem. Pokud mohu poradit, začněte se rychle léčit klidem a teplem, neuškodí vám! Sbohem.

Re:Byl bych nerad, pokud bych zrovna na těchto stránkách měl diskutovat se zastánci náboženství, které nejvíce poškodilo celou lidskou civilizaci.

...článek, tolik plný nenávisti,

....jen vaše představa že někoho k něčemu nutím

...ani trochu nezakládá na pravdě a nic jiného z napsaného textu vás ani trochu nezajímá
....při každé diskuzi s křesťanem si říkám, proč bych to vlastně měl dělat.

...předělávám ty články a budete se divit

...Vůbec netušíte kdo jsem, a přesto mi podsouváte jakousi snahu, změnit planetu
....ačkoliv bych z každé napsané věty o vás něco mohl zjistit, myslím že o vás nevím nic.