O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? - 23 ( Stažení textu Lyricus a vše kolem)

Datum: 19.11.2010

Vložil: LK pro pana Libora

Titulek: Re: Pohled z jiné strany...

V podstatě s Vámi souhlasím a za jiných okolností bych vůbec se nevyjadřoval k tomu co jste napsal, ale zde je zjevné co chcete říci i pod pláštíkem dvojznačnosti.
1. Vždy je to na jednotlivci co si vybere, ale může si svobodně vybrat, když Páni Mysli zakomponovali do Mysli(V-DT) a těla Mysli(DT) takové moduly, které jsou protknuty i do jiných těl? Pokud se člověk nedokáže dostat do IST44 a zde neprovede radikální očistu a spojení na nejvyšší složky v IST a postupně v LD(VDT), ŽD a BD, nemá šanci. Je neustále ohlupován právě Vašimi učiteli z jiných rovin Bytí. To že to nevíte, ještě přece neznamená, že to není možná pravda(záměrně jsem použil výraz "možná") Nikomu nevnucuji co ano a co ne, každý se může přesvědčit, tedy i Vy. Zkuste cvičit (3-5x) spojení s Vědomím Moře Světla a Lásky... budete rychle vědět zda to co cvičíte je na 100% tím účinným prostředkem vyvázáním se z Kříže prostoru a času a nebo naopak je to další a další přibíjení (skrze cvičení s dechem) na uvedený Kříž. Iluze, kterou dokáže Mysl vytvářet je v podstatě obdivuhodná a Pánům Mysli = Anunnaki je potřeba vlastně poděkovat, že nám ukázali co všechno umí v oblasti klamu. Někteří z nás se již dostatečně poučili a nechceme se nechat svádět k nepravostem pro zájmy těchto Bratrů na Cestě z jiné vývojové vlny. Naše dětství skončilo. Pokud Vaše ne, tak si dále hrajte a nechte se klamat.

2. To co jste dal jako citaci z jiného serveru ,jak jste uvedl, je přesná diagnóza na učitele Lyricusu a spol. Lidé by již dávno byli mnohem dále ve svém Vzestupu k Stvořiteli Všeho, ale právě vaši učitelé jsou Ti co klamou a svádí z pravé Cesty. Naštěstí tu nejsou jen zástupci pánů Mysli, ale jsou zde i zástupci Pánů Ohně i Světla, ale i Světla a Lásky. To jsou skuteční učitelé i těch Vašich učitelů, takže Lidé mají opravdové možnosti dosáhnout Skutečnosti oproti Iluzi...