O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Co se to děje? - 23 ( Stažení textu Lyricus a vše kolem)

Datum: 27.11.2010

Vložil: janko

Titulek: vývoj

No, přečetl jsem si maily a v nich rostoucí oddělenost názorů.
Ano, každý je hrdý na své poznání a uchyluje se k navyšování toho svého, dělám to taky.
A jsem ochoten své poznání deklarovat i obhajovat. Jak jinak, než výběrem svých slov pro toho, na koho reaguji. Nosič informace je odpovědný za nesené informace.
Jsi určitě rozumnější než snílek Ondra, je dokonce možné, že se i domluvíme. Hledám oponenta, který zná jak prostor "nahoře" tak i běžné vlastnosti fyzického prostředí, ve kterém se pohybujeme. Pak se můžeme dobrat spojení různých příběhů a dogmat do celku, který bude snesitelný pro obyčejného člověka, pro vědce i pro církevní hašašíry, kteří stále drží palec na klíčích od skutečných vlastností a schopností člověka a jeho prostoru.

Mojí verzí stvořitele všech stvořitelů je entita, nazvaná prostě - POHYB. Nic jiného nám prostor nenabízí - jen chvilkové spočinutí v nejvyšší vibraci - kdy se dráha "kmitočtu" té vibrace v maximální rychlosti změní na nulovou - a POHYB (vibrace) se překlopí na KLID. A předpokládám, že veškeré tvé poznání se také vejde do mého, oba pracujeme se samotnými písmeny a číslicemi - já navíc v hudební formě - ve stupnici a jejích oktávách.
Máš-li zájem o komunikaci, tak se ozvi, v opačném případě ti přeju hezké užití života také.