O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Význam potravinových doplňků (očistná síla původních pramenů přírody)

Datum: 27.11.2010

Vložil: LK

Titulek: Re: Voda

Zdravím vás Marku, my s kolegou pijeme také vodu s radostí, především strukturovanou, jen kolega nechce jí doplňovat(smích). Nyní jsme se dali opět na ovocné a zeleninové fresh šťávy, no samozřejmě super. Tím že si je děláme ve firmě, je zde jak v fresh baru. Dokonce uvažujeme, že bychom je zavedli jako pohyblivé místa prodeje za přijatelnější ceny než je obvyklé (úsměv). Já si tedy docela tu kolu nebo kofolu dám, ale je to podle toho kdy si o to tělo řekne. Myslím si že je potřeba své tělo poslouchat co potřebuje a proč. Pokud to není jen obyčejné chtění, tak proč ne. Každý jsme jinný, proto nelze nic vydávat jako absolutní radu, proto zde dáváme více naznačených směrů ve všem.... Jestli je to tak kyška, kterou mám na mysli osobně, tak dobrou chuť, mám kyšku také rád. Když jsem chodil v Brně na Akademii, tak to bylo každý den po plavání v Lužánkách, jako snídaně... Nic lepšího neznám, takže díky za pěknou vzpomínku (úsměv)... Přeji pěkný víkend a pití dobré vody.