O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Mýtománie (chorobná lhavost)

Datum: 08.10.2016

Vložil: oběť :-)

Titulek: amatérský hokej vs. NHL

Popsání odpoledni situace na PM:
Pan xy vypráví naprosto vylitej... Jsem jezdil na golmanskej kemp do Kladna. Tam Vokoun,Pavelec. Ty nechytili nic. Vokoun? Dira. Pavelec takovej malej.......
Z vesnice jsme jezdili hrat hokej do Slanyho. Tam normalne prijeli Zidla,Jagr,Rozsival. Ja jsem hral v obrane s Zidlickym. On byl takovej podsaditej, ale Rozsíval.... ty kraaavo, to byla hrana! V kabine, tam kolovala alpa,litrovka... Džegr tam sedel s nami, a kdyz dosla k nemu, tak se napil. Vazne se napil a jednou takhle na tréninku jsem chytal a on na me palil tema olovenejma pukama, ja mel modriny, pak jsem v praci a kamos rika, ja zavolám Jardovi. Ja myslel, ze zavola nejakymu kámošovi, a on nazdar Dzegr, tak mu rikam, prdel si delej z nekoho jinyho, tak on do toho telefonu rika, Dzegr, ja ti někoho dam...... tak chytnu ten telefon a rikam, prosim xy? Tady Jágr....
Takhle jsme seděli a grilovali a vedle me seděl nejakej typek, neznal jsem ho. On tam s nami jezdil normalne Albi, tak mu rikam, co to je za kretena. A on rika, ty vole to je Cervenka. A ze Albi vychlastal flašku, ale Cerv 2 flasky Tullamorky. A od ty doby s nami jezdi Cerv na hory na Stribrnou, fakt, my tam jezdili v lese mezi stromy. On byl i tady na Mlejnku 3x. Prijeli s Albim. Sedel tu s nima i Paja. Normalni lidi, jsme chlastali,kecali. Super. Ale nikdo je tu nepoznal. Peta (vycepni) tu Cerva normalne placal tou svoji packou po zadech. A to jsem jeste zapomněl na ty Stříbrný, mi Cerv rika... kolik ti dam za ubytování a tak. Tak mu rikam klasika, 6000,-. On dal mámě 10 000,- a rika moji mámě, az pojedeme s Chomutovem na soustředění, tak vam to dam ještě s jednou nulou navic a ona.... to vis, ze jo ty curacku. Ona ho neznala, nevěděla, kdo to je :D . No kdo zná pana xy ten ví :-) . Takže mýtoman ? :-) :-) :-) :-) :-)