O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Odpověď na příspěvek pod článkem

Datum: 07.01.2011

Vložil: Pepa

Titulek: otresne

Jak web, tak odpoved provozovatelu webu ... zcela se stavim za pani Helenu, lze predpokladat, ze stejny nazor by mela prevazujici vetsina jakekoliv populace v jakekoliv historicke dobe. Zvlastnim zpusobem "selsky rozum" je vecny.
Nevim proc, mam nekdy dojem, ze "falesni proroci" nam rostou kolem jako houby po desti. Jedinou odpovedi, ktera me napada - s rozsirenim internetu vznikla situace, kdy kdokoliv muze cokoliv vypoustet do eteru. V takovem prostredi se logicky dostava ke slovu nase touha po tom "byt vic", "zit vic". Vzhledem k virtualite media ovsem uz nepotrebujete byt ve skutecnosti vic, pouze o sobe prohlasit, ze jste vic, ve stylu "nojooo, z vas mluvi neznalost ... kdyz si prectete tohle a tamto a 4D a 5D, tak vam bude uplne jasny, na cem jsme" ... konkretni osoby at si tam dosadi kazdy sam.
mesiasky syndrom ...
inu, napisu jeste svuj nazor, pac nemam zadny web ... neni potreba tisice slov k vyjadreni skutecnosti ... vsichni zijeme neco mezi snem a realitou, zijeme na ostri britvy mezi minulosti a budoucnosti, v pritomnem okamziku ... ten je totalni, vzdy a vsude. Nezalezi na tom kym jste, kdy jste, kde jste. Existence samotna prysti z kazdeho poru vasi bytosti. Vase svoboda je absolutni. Nebojte se 2012, neteste se na 2012. To datum nema zadny vyznam.
Kazda myslenka ma 2 limitni polarity, ke kterym mate diky svemu mozku pristup. Nevim presne, jak to vysvetlit, tady uz se dostavam do prostoru, kde je potreba vlastni osobni zkusenost. Zameditujte si treba 10 minut nad tim, ze jste absolutne zivi, zdravi, veseli a laskyplni ... a pak 10 minut nad tim, ze jste mrtvi, shnili, mimo obecne prijimanou realitu. Poznani plynouci z takove meditace bude myslim zasadnejsi, nez sledovani prihlouplych hadek na internetu.
Necekejte, ze "zitra" si na netu prectete informaci, ktera vas posune tam, kde byste chteli byt. Opet logicky - ta informace uz tu musi byt, musi viset nekde v prostoru, v absolutnu, a musi byt pristupna vsem a vzdy. Lide se osvicenymi stavali pres tisici lety, a to same je mozne dnes. Vne sveho tela ovsem pomoc nehledejte, protoze vnejsek je soucasti reality, a tedy zavisly na case a prostoru. Skutecnou pravdu spatrite uvnitr sama sebe, nekde ve stredu ... je to zar, Slunce a Buh uvnitr vasi bytosti ... ma to tisice ruznych nazvu, ale i mlcenim to lze vyjadrit. Metaforicky se mi tomu pocitu blizi meditace, kdy si predstavite, ze vase kuze je povrch zrcadla ... a ze co uvnitr, to vne ... co vne, to uvnitr ... clovek je kapkou v mori lidstva, nicmene oceanem sam o sobe ...
nevim jak dal psat, kazdopadne tezistem meho komentare melo byt to, ze nikdy nikomu neverte, nikdy nikoho nepovazujte za autoritu ... ja jsem vul, ty jsi vul ... ja jsem Buh, ty jsi Buh ... je to jednodussi, nez se zda ...
vsichni jsme az k placi obycejni, a presto vyjimecni ... vsechno zive je projevem stavu jednoty, ktery se ovsem muze projevit pouze ve stavu duality.
Asi trochu komolim slova, jenom jsem mel potrebu to sem napsat. Nevim proc, veci se proste nekdy dejou ...