Datum: 22.01.2011
Vložil: FaLo
Titulek: Osud, osud...
Zdravím,
pravdou je, že mnoho lidí z Osudu díky tomuto negativnímu programování odešlo, ale ještě více přišlo nových, těch, kteří mají po krk lží z veřejných sdělovacích médií a hledají nějaké vysvětlení.... Osud nabízí to na co jsou zvyklí - negativitu, strach, ale z jiného a pravdivějšího pohledu. A JM nabízí to co je poptáváno, jako správný obchodník. O duchovno na Osudu opravdu nejde.
Pro nové příchozí musí být Osud opravdu bomba, otevřeně se píše o tématech o kterých je v mainstremu zakázáno psát, ukazuje svět takový jaký je. Jen přijmout tento nový pohled na svět nutí člověka začít přemýšlet a to je to, proč bych Osud nezatracoval. Po čase možná čtenář pochopí, že Osud mu již nic nového nepřinese a odejde. Ale splnil to co měl - otevřel oči, probudil rozum, otevřel nové obzory. Ohledně té negativity, Osud na tom není hůře jak veřejná média.
Můj osobní dojem, je, že JM se začíná pokládat v poslední době za osobu, která má razítko na chytrost a pravdu. A běda když někdo nesouhlasí. I přes tuto jeho vlastnost, se tam dají najít dobré články.