O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Korespondence na téma Měsíc

Datum: 12.02.2011

Vložil: LK pro pana ing. Navrátila

Titulek: Re: Díváte se na nebe?

ad.1) Měsíc a nejen Měsíc pozoruji trochu delší dobu nejen na obloze, ale i datově a to především proto, že v základech magické práce je potřeba mít k tomuto nejen k tomuto tělesu a jeho "sféře" jisté znalosti. Můžete i nějaké ty excesy přehlédnout, ale něco už nejde...!!! Mně osobně vždy vadily jednoznačné a jednostranné pohledy na problémy. Snaha o uvedení těchto článků, bylo ukázat, že bludy pana J.M nejsou až tak košer. Co se týká vědců, nevím s jakým typem vědců se potkáváte vy, ale moje zkušenost je, že vždy mají otevřená vrátka pro "možnost" pro ně iracionálního. Někdy se mi lépe diskutuje s člověkem vědcem, než s fanastický zaměřeným člověkem mimo obor. Je to podle mne vždy o člověku, pokud je někdo arogantní, tak mi to spíše ukazuje na velice malou potenci se učit a poznávat. Takže se dotyčný brání, protože by se musel znovu učit nové věci....

ad.2) No není to sice rozčilení, ale když se vám to tak jeví, tak proč ne (úsměv)... odůvodnění proč jsem napsal! Jinak jsou jiná znamení na obloze viditelná i ne až tak viditelná fyzickým zrakem o kterých by se dalo hovořit, ale každý máme své zaměření a cíle. Pokud bych se potřeboval zviditelňovat a nebo na tom postavit svou živnost, tak asi bych toto akcentoval, ale tohle opravdu ne. Už tak je mnoho lidí vystrašených z budoucnosti. Co se týká osobní zášti, no co k tomu říci (úsměv)? Kdybych měl osobní zášť, vyřídil bych si to s konkrétní osobou jinak, buď tvaří v tvář a nebo energeticky, aby už nikomu neškodila, ale ani jedno nedělám, protože boží soud je nejvíce spravedlivý a nebudu se zbytečně karmicky zatěžovat, takže tento typ negativity u mne nenajdete. Jinak pokud necháte nehájenou pravdu napospas, lež zvítězí- stále platí 99x opakovaná lež se po sté stává pravdou...

Výhoda klávesnice, dříve pera je, že můžete "bojovat" s hnidopichy a misomuzy, aniž byste prolil jen jedinou kapku krve. Je lépe včas poukázat na výše uvedené než, aby nám pak podobní vládli.
Jinak díky za příspěvek, ikdyž není souhlasný (úsměv) Luděk