O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Roční výročí spuštění webu Rahunta.cz

Datum: 16.02.2011

Vložil: Pavel N.

Titulek: Re: Založit si stránky

Je pozoruhodné jak rychle po zveřejnění výročí si Jirko zareagoval - to byla asi tak hodinka ... :-) . Je také fajn, že jsi se identifikoval v textu a za reklamu není třeba děkovat - je to většinou vzájemné. Taky o nás mnohdy mluvíš, ač nás neuvedeš přímo - chtělo by to častěji přímý odkaz k nám ... :-))

Ano s kritikou nesmyslů presentovaných na některých duchovních webech jsme začali a příležitostně i stále pokračujeme. Bohužel jsi si ale asi nevšiml už i velkého počtu konkrétních cvičení a návodů práce sama na sobě, a to často nikoliv převzaté, ale naše původní. Proč Ty na svém "populárním webu" (na jehož návštěvnost se dostaneme až kolem roku 2020) nezveřejňuješ podobné konkrétní návody ?

Proč místo toho už v nadpise např. Tvého aktuálního článku doporučuješ žít negativně ? (https://www.osud.cz/jak-celit-elektromagnetickym-vykyvum-zijte-negativne). Proč se neustále těšíš na různé katastrofy ? Nemohl bys napsat exklusivně pro náš web Tvé logické vysvětlení tohoto přístupu ? Rádi ti to zveřejníme ! Ušetřilo by nám to totiž spoustu času na jiné záležitosti ... :-)