O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Měsíc a jeho vliv na příliv a odliv

Datum: 04.03.2011

Vložil: LK

Titulek: .. a ještě něco :-)

zkuste se prosím podívat na tyto stránky a článek: https://www.osud.biz/konec-sveta/obavana-planeta-na-dosah/ , kde se podívejte na datumy pro březen a vše co je v tomto článku (zde) si představte jak budou umocňovány v rámci celé sluneční soustavy přenášené přímo a především přes transformační stanici = Měsíc. V pondělí vám dám komplexní data pro Březen z hlediska astrologie i s vlivy galaktického středu, stálic a s biorytmem Země, je to hodně zajímavé...
Hlavně prosím žádnou paniku a krom čistění a prosvicování pomocí SaL, KMaŠP, FOP, mějte ukotvené vědomí nejméně v JÁ JSEM v IST, nebo JJ v 3JD. Napíši k tomu také jednu věcičku, která mi přišla ve středu pro tyto dny... Galaktická a Kosmická Slavnost začíná, radujte se a mějte víru v sebe, ve své vnitřní božství, ochranu vašich andělských průvodců, v Krista jako svého vůdce a ochránce, no a samozřejmě ve Stvořitele Všeho...
Přeji všem čtenářům a čtenářkám Světlo a Lásku pro vás i bližní, rozdávejte radost, naději, lásku, poznání skutečnosti....
LK