O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Děje se něco? - 33 (Radostná Zpráva)

Datum: 27.03.2011

Vložil: LK pro paní Ilonku

Titulek: Re: Dotaz

Ano týká se to všech bytostí a jak to nemyslet vážně, když předáváte radostnou zprávu přímo od Stvořitele Všeho. Vykonavatel je jeho Syn Stvořitel 11.Vesmíru a Kristus v jedné osobě!!! Není to rozdávání odpustků, jak jsem pochopil, ale je to akt Milosti a Milosrdenství, kdy ti co byli vzájemně svázáni karmickými uzly nemohli je přetnout a vyvázat se je po mnoho staletí a tisíciletí. Je konec Věků, každý má šanci k překročení svého stínu....
Nevím jak vy, ale já se denně dvakrát modlím za všechny přestupníky, protože nikdo není bez chyby. Je potřeba odpouštět, protože my sami potřebujeme si odpustit a nechat si odpustit, nebo je zde na Zemi někdo kdo je bez viny? Jsem v 3JT a převzal jsem konkrétní nastavení tohoto 3JT, takže mám mnoho dobrých , ale i mnoho ne až tak dobrých vlastností, se kterými se dnes a denně peru, aby nepropukly a nezničili to dobré co ostatní pomohli vykonat(vlastnosti). Dokáži tedy pochopit ostatní v jejich slabostech a raduji se z jejich vítězství na sebou a svým charakterovým nastavením. Bohužel máme v sobě zakódováno "zub za zub, oko za oko", to není dobré, protože je to nekonečný boj, bez vítězů. Jedinný možný vítěz je Láska, která vychází z odpuštění, trpělivosti, milosti, milosrdenství a mnoha dalších dílčích podvlastností.... Osobně se z této zprávy vnitřně raduji a velebím našeho Otce, Stvořitele Všeho!!!