O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Děje se něco? - 33 (Radostná Zpráva)

Datum: 23.06.2011

Vložil: Marie

Titulek: pro pana Ludka

Dobrý den pane Ludku, i já jsem četla stránky Amezdas a mám z toho obrovskou radost. Jen bych poopravila Ježíš a Magdaléna, jako pár i on má svoji druhou polovinu( přečtěte si básen mé milované od Petry Tomiškové - stránky s mandalky), ona píše Ježíš a matka Marie a to není vzor pro vztah. Pokud první lidé smyjou a pročistí hřích, to je vyhnání z Ráje (Adam a Eva)- bude smazáno i ostatním, kteří byli narozeni po vyhnání- to je logické. Astrologie je nižší učení a nebude fungovat také. Vědomí člověka má stát nejvýše a nic nás nemá ovlivnovat. Budeme projevovat Božskost v našich tělech, žít v párech, zmizí nemoci a všechna destruktivní energie. Zde na Zemi bude návrat do ráje, budeme na vyšších vibracích, jíst méně -ovoce ořechy....plody země. Velmi rychleji budeme zhmotnovat a bude zde lehčeji- nastane lehkost bytí, nebudeme rodit v bolestech a nebudou zde škůdci. V Ráji pokvete láska. Celá Země bude vzkvétat( dnes se vše bortí, nebo to napadají škůdci. To co jste četli je začátek. A jelikož máme svobodnou volbu, nevím jestli se to bude stahovat na všechny. Toto nastane na Zemi jako světlo pro ostatní světy a pak se to začne tvořit i v jiných světech- energetický přenos. Ještě vidím stálé světlo, teplo, jiné klima... návrat k přírodě vše destruktivní zmizí. Kupujte pouze věci čisté- přírodní, sázejte si již dnes vaši Rajskou zahradu. Symbolem vztahu je židovská hvězda je spojení muže a ženy a spolu mohou tvořit, každý sám je pouze polovinou. Jako znak jing a jang- muž a žena( žena má jang uvnitř a jing venku Ženskou sílu a muž naopak), jiné nauky by z nás udělali bezpohlavní jedince a to je špatně. Doporučuji knihy: Jsem žena- Galina Šerevovová, Svatá nevěsta - Tau Malachi, Žena s alabastrovým džbánkem- Margaret Starbird. V mnoha dílech je ukrytá část pravdy- vybírejme a skládejme do mozaiky. Poslouchejte v této době pouze Váš vnitřní hlas a Vaše srdce, abyste nebyli oklamáni. Pokud uvidíte zázraky- věřte tomu pouze pokud to tak vnitřně cítíte. Prosím Vás a zároven děkuji.