O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Indický guru Sai Baba zemřel (23.11.1926-24.4.2011)

Datum: 26.04.2011

Vložil: LK

Titulek: ..odešel duchovní přítel

za kterého jsem Sai Babu považoval z doby kdy mne několikrát navštívil po prvním našem mimotělesném setkání, kdy mne žádal o pomoc. Překvapilo mne to, protože ač jsem o něm věděl jako o Avatarovi této doby, nijak zvláště jsem se o něj nezajímal. V posledních dnech byl zřejmý atak nesvětelných sil na všechny duchovní pracovníky Světla. Nechtělo se mi tomu věřit, ale byl odejit dříve a to skoro o 10 let, které měl ještě před sebou, jak sám říkával svým následovníkům. Byl však připraven odejít, kdykoliv. Včera jsem se s ním setkal v Kristově CHDS tohoto Vesmíru, zpytoval své činy a jejich následky... Bylo vidět, že mu udělalo radost, když mne zde spatřil. Každý člověk potřebuje v tomto stádiu přechodu oporu Vědomí. Modlil jsem se za jeho spásu a rychlé procitnutí do plného Vědomí. Tím , že byl odejit dříve než měl, nesvětelné síly se "trochu" přepočítali, protože se nyní vše ještě více dramaticky zrychlí události dnešních dnů. Jejich záměr byl, aby se musel projevit poslední Avatar dnešního času. Jak to vypadá, oni sami nevědí kdo to je a kdy se projeví. Budou chtít cestou svých nohsledů ve 3D ustanovit na toto místo svého temného anděla, kterého budou vydávat za anděla Světla. Bude to velice zajímavé sledovat přicházející události. Moje Rada pro všechny pracovníky Světla, spočívá v jednoznačném nastolení a udržení kvantitativní a kvalitativní rovnováhy. Žádná negativní moc na vás pak nebude moci uplatnit svůj vliv.
Nenechte se již vyprovokovat na žádnou diskusi, kde byste kohokoliv hodnotili, posuzovali či jinak o někom hovořili s jakoukoliv formou odsudku, né každý z vás by to ustál... tohle přesně nyní potřebuje temná strana... vhodný interface k napojení se na vás!!! Vysílejte všeobecně Světlo Lásky celoprostorově s přáním svítit každému bez výhrad jako kdybyste byli žárovkou!!! Přeji každému hodně vnitřní síly a víry v lepší časy.... :-)