O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Život po životě - nebe či peklo ? 1. (dotazovací průzkum)

Datum: 03.05.2011

Vložil: Martina

Titulek: s takovým videem se nemůžu stotožnit

Bojte se , bojte se, bojte se. Tohle je můj dojem. Poslední dobou řeším, zda mám pokračovat ve zpěvu v církevním sboru. Věřící jsou neustále konfrontováni s myšlenkou , že jsou ti špatní. Nejvíc mě drásá modlitba: " Pane Bože, nejsme hodni, abys přišel k nám. Stačí však jen slovo, a spaseny budou duše naše." Můj Bůh je jiný. Je láskyplný, všeobjímající. A nikdy mě ani nenapadlo, že ho nejsem hodna ( a vím že mám milión chyb) Vystavit se takovému sebemrskačství, jako předvedli zúčastnění je pro mě nepřijatelné a zároveň znovu nemůžu pochopit co tím chtěl autor předat, co chtěl (a komu) dokázat. Popravdě je mi z toho špatně.
Tak jen k tématu nebe nebo peklo. Sama jsem se přesvědčila, že peklo si vytváříme mi sami, svými postoji, svým sebetrestáním. Jednou se mi otevřel příběh z jiného života. V tom životě jsem zabila muže. Je jedno z jakého důvodu. Ale na konci jsem věděla, že mi bylo odpuštěno a v tomto životě jsem dostala příležitost poučit se z té chyby a naučit se ji nikdy neopakovat a podobné situace rozklíčovat. Tedy ne trest, nebo karma. Neboť , jak se říká, karma není to co jsme udělali, ale to co jsme neudělali v souladu sami se sebou. Jsou to dluhy vůči nám samým. Bože děkuji Ti.
Knihu už píšu. Luďku, děkuji Vám.