O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Reakce k článku Inženýrský Armagedon

Datum: 24.05.2011

Vložil: janko

Titulek: nový den

Petře, teorie se od praxe liší jen hodnotou zkušenosti (= opakování). To, co je pro někoho ještě teorií, je pro jiného už praxí.
Rozdíl mezi tvými teoriemi a mými je v tom, že ty si je můžeš dokládat jen na příbězích, popisovaných celými slovy, obrazy apod.
A já ty své "teorie" mohu zkoumat + KONTROLOVAT PO JEDNOTLIVÝCH PÍSMENECH A ČÍSLICÍCH.
Teprve z těchto symbolů vznikaly jazyky další, včetně těch, které může kdokoliv z nás používat.
Ale jakmile člověk pochopí, že latina a desítková soustava fungují pod společným jazykem = hebrejštinou, musí začít přemýšlet, jak vlastně funguje dělení a spojování do trojic v různých systémech. Proč se z hebrejštiny oddělila práce s kategorií velikosti (matika) a práce s kategorií smyslu (etnické jazyky) zrovna v této podobě "čárek a obloučků", různě pospojovaných a propojených přesnými vztahy.

Ano, jde o vliv dračích galaxií, které jsou zodpovědné za vznik programu Mléčné dráhy i za její vývoj. Draci jsou našimi rodiči, a protože jsme "v pubertě", tak je máme za "ještírky" a podobnou dočasně negativní havěť. A tak nám "draci" nabídli - v určité době zralosti - tyto dva jazyky. Čárka a oblouček jsou dva typy "jednosměru", Puls a fraktál jsou dva typy "mnohosměrů". A vzniklé komunikační (etnické) i plánovací (matika) jazyky jsou vyskládané z těchto nejjdnodušších SYMBOLŮ SMĚRU. ""Mnohosměry" jsou pak podkladem pro vznik vnitřních systémů pro vazby "jednosměrů". Od teorie k praxi vede jen logika = posloupnost kroků.

Mám ke zkoumání svých vizí jen logiku. Ale ta - v hladině kontroly u samotných symbolů zatím nedoznala jedinou chybu. zatím se málokdo dostal do této hladiny zobecňování, ale to se časem spraví. To, co člověk nemá odzkoušené, to vždy považuje nejdřív za teorii. V textu o derivátech tepla něco k tomu píšu, a text "Abeceda lidštiny" na Rahuntu pošlu až po letošní revizi. Každoročně tam nějaké doplňky přibudou.