Datum: 29.05.2011
Vložil: Pavel N.
Titulek: Dodatek k textu
Jako nejbližší spolupracovník Luďka musím potvrdit, že ataky posledních dní (ono "okusování Hadů") na jeho osobu byly velice silné a vytrvalé. Zřejmě zde již nejde jen "o nějaký magický útok", ale spíše přímo o použití určité vysílací technologie, kterou některé skupiny zde na Zemi bohužel vlastní.
Tento setrvalý atak je v podstatě pokusem temné strany o fyzickou likvidaci jednoho z Vyslanců - posla dobrých zpráv lidstvu, kterého Otec vyslal až do nejhutnější sféry stávajícího bytí. Všichni tito Hadi i jejich nohsledi si však neuvědomují, že i kdyby se jim to podařilo, zničí jen 3D projev Vyslance, nikoliv jeho vyšší roviny (těla). A proces Vzestupu, který Otec (SvS) zahájil, už stejně nezastaví, pouze si tito Hadi "koledují" o výmaz z Knihy života, tentokrát však už ve všech rovinách svého bytí ! "
Nakonec ale temné straně ještě možná poděkujeme, neboť svým "nezměrným úsilím" přispěli k poznání a předání nových metod, které Vzestup naopak ještě více urychlí ... :-)