O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Nejvyšší Mistryně CHING HAI a Meditační Metoda Quan Yin

Datum: 06.06.2011

Vložil: LK

Titulek: poznámka...

Velice zajímavá žena s velice zajímavými názory a myšlenkami, vřele doporučuji k přečtení a převzetí do své praxe. Nemyslím si že vegetariánství zachrání svět, ale zároveň proti němu nemám nic, pokud ti co praktikují zásady vegetariánství a veganství si z tohoto svého praktikovaného postoje neudělají nějaké zásluhy. Někdy mi připadá, že převážná část praktikujících to berou jako svou přednost a vyjímečnost. U hodně těchto praktikujících vnímám docela pokročilou duchovní pýchu a pocit nadřazenosti. Osobně jsem se ptal Stvořitele Všeho, zda je nezbytně nutno dodržovat vegetariánství. Bylo mi něco ukázáno a zároveň řečeno k tomuto tématu. V každém případě je to vyloženě individuální a nikdo nemá větší či menší zásluhy. Soucit a vztah k zvířecím bratrům ve vývoji nese úplně jiné vzorce myšlení, cítění a spolužití, než si většina lidí myslí.Mějme úctu ke všemu živému, tedy i rostlinám a vůbec k flóře, stromům, ale i krystalům či nerostům..... Kdysi jeden z nás řekl: " Mne nemůže ušpinit to co do úst vchází, ale to co z úst vycházi...!", když se ho ptali zda jíst či nejíst maso...!!!
LK