O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Vzpomínky na (blízkou) budoucnost 3 ?

Datum: 13.08.2011

Vložil: LK pro Emila

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Každej tu svou...

1. ...ach jo tak to jste asi Mimoň, když vám to svědčí (viz lymfa), je vidět že nevíte nic a děláte soudy :-)... Pokud vaše Mimoňstvo mne odkáže nějaké vaše stránky, ať mám se kde poučit, tak prosím, rád si přečtu do vás něco co bude hodno vašeho posudku :-)... vám asi nic nic neříká převzít čast bolesti a utrpení na sebe jako pomoc bližnému, že :-)???!!!

2. Kdyby člověk neměl pochybnosti, které však v čase a prostorech si přece jen ověří, byl by na to asi tak blbě jako nyní vy, ale naštěstí mám velice dobré průvodce a především Vedení!!! Pokud přijedete, přijedete kvůli sobě, ne kvůli mě a pokud vám to za to nestojí aniž byste se přesvědčil, tak pak proč vedeme tyto hovory pane Emile nebo jak se skutečně jmenujete?Dvě "Ačka" nechte být jsou tam velice čisté duše se snahou pomáhat. Mají své úkoly a plní je na rozdíl od vás velice dobře....!!! Ode mne již na veřejnosti se nic nedozvíte, pokud k tomu nedostanu přímý pokyn!!!Každý má své možnosti jak se dozvědět co je objektivní realita té či které úrovně.

3. Věřte si čemu chcete, včetně dat která použili br.B. Neberu vám to... zkuste pozorovat děje, které budou již tuto středu 17.8.2011 ... měla by to být první vlna - začátek 28.8. to bude kulminovat....
Jinak držte se neprohnaných svých kolegů, ti vám jistě pomohou, pak se na ně můžete vymluvit, že vám to říkali oni, a vy nic ... vy muzikant... :-)
No nic mne tato diskuse nebaví, přijďte s něčím konkrétním a především bez arogance z toho všeho vyzařující, můžeme probrat mnohé, ale jinak je to pro mne i pro vás ztráta času ....