O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Anjelska.sk - Svetový mier

Datum: 24.08.2011

Vložil: LK pro Emila

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Mystifikace

Kdo jsem či nejsem nechte být!!! Zda mám právo používat jména Arion není na Vás...!!! Vy jste o sobě tvrdil blahé paměti že jste JN, takže nechte na hlavě :-)!!! Znovu opakuji, že již brzy se ukáže kdo je kdo na vinici Boží!!!

Manifestace ve hmotě je každý den, jen vy to nevíte... dokonce i ten Jiří Novák toho ví více než Vy :-) a to je co říci....!!!Nevím proč zrovna ÁDA je na přetřesu jako příklad na Tady a Teď (jinými slovy)...???!!!

No, s tou evoluční linii nebudu zde veřejně komentovat jaké zrady jste se dopustil a když jen naznačím , že být ze sluneční evoluční vlny a kolaborovat s negativními z lunární evoluční vlny, je docela lapsus n-tého řádu...

Nehodlám učit neumětele, jsem už napsal a za něj vás a vašeho přítele považuji, toť vše :-) Já nikam nelezu a nikde se již nevyjadřuji, takže ani nemám za potřebí cokoliv dokazovat pro důkaz profámnímu lidu.... Jinak děláme tak, abychom pomohli převest co nejvíce lidí blíže k domovu, co děláte vy mne už nezajímá a až příjde čas budete skládat své účty, takže klídek!!!!

Pokud vím máte mnoho práce, tak se jí věnujte... není nad materialismus v rádoby duchovním hávu!!!! A jak jste rád říkával, že mne ignorujete, tak prosím dělejte to skutečně bez rádoby chytrých komentářů, nikdo vám o to nestojí, protože opravdu nejsou ani chytré a ani podnětné....!!!

Se Světlem a Láskou LK + LKA