O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Očistec

Datum: 30.08.2011

Vložil: Marek

Titulek: Oč tu skutečně běží , je věřit !!

Dobrý den pane Kováči..Předem musím říct že si velice vážím vaší práce a pomoci..Než jsem přišel přečíst na Rahuntu tento příspěvek a můj vlastní sen :) bylo mi to vše formou mailu od maminky demonstrováno jako moje vlastní smrt a že by jsem měl něco změnit (málo víry) atd..Já jsem ale přesvědčený že to tak není..Během roku jsem zažil tolik věcí které mě přivedli na cestu věřit v univerzání náboženství , univerzálního boha..Prošel jsem kvantovou fyzikou a mraky jiných věcí včetně Bardona..Pevně jsem ale zakotvil v Esoterice..Mám pocit že některé příspěvky podobného ražení neodpovídají principům esoteriky, ba dokonce vytvářejí nové (modernější Dogma)..Nejde nám snad o ty základní myšlenky,Láska,Víra,Dobro? Běžný člověk žijící v rodině,chodící do práce přeci nemůže mít stejné možnosti duchovního rozvoje až do té míry pracovat na vibracích a úrovních svého vědomí...Staví ho to do pasivnější role a tedy nevýhody...Není skutečně důležité jen to, skutečně věřit? Vy jste mi velmi pomohl však víte a mám Vás rád. Já věřím,miluji,odpouštím a učím sebe i jiné..Najednou mám sen který mě varuje že zemřu fyzickou smrtí ? Potom je ale i toto v pořádku což jste psal.. :) Přeji hezký den a ještě jednou musím zdůraznit že si Vás moc vážím..Děkuji