O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Očistec

Datum: 30.08.2011

Vložil: Vlasta Honeggerova Travnica

Titulek: Moj sen

Tento sen mam stale v pameti a ked si nan spomeniem citim stale tu silu ktora ma v posteli tlacila spet ked som.....Nemozem presne popisat dej pretoze ziadny nebol len akysi silny vyjav dodnes by som verila az ku krajnosti ze to bola skutocnost .....bojovala som s nejakou bytostou akasi alegoria nejakeho zla alebo akoby anjel zla/moj silny vnem musim to tak nazvat/ja som lezala a on stal nad mnou s nejakou akoby kopiou a chcel ma zabit-asi-ale ja som si pomyslela ved kopiu pouziva AA Michael moj oblubenec preco by ma chcel bit?Nejaky hlas mi vravel nutil ma reval doslova aby som sa pridala k nim .....neviem komu a nieco ako poprela Jezisa ze neexistuje alebo nieco v tom zmysle a ja som bojovala stou silou ale nebola to v skutku ta bytost nadomnou nieco ine akoby zhluk iskier citila som tu obrovsku silu tlak ako ma odhodila spet ked som chcela vstat s postele alebo sa oslobodit zhodila ma spet na zem znovu som sa pokusala vstat znova uder alebo lepsie ta nejaka sila citim ju ajteraz ked na to myslim nieco zlovestne sama som vedela ze co mam robit v tom sne podielala som sa na deji nakoniec/mam nad postelou obraz Jezisa/som sa tej sile vytrhla a rozkazovacim sposobom vystretou rukou doslova zakricala na cele hrdlo nie !!!!!!!prstom ukazovala na obrez nad mojou postelou to je moj pan!a nikto iny!!!!) V tom momente som citila ze som volna ale velmi unavena z toho dlheho boja...viete tu silu a zvlastny tlak akoby ma cela neviditelna armada hadzala o zem spet a znovu a znovu ani to neviem opisat slovami!Bolo to asi v juni nic take zive som predtym nesnival ked som sa hned zobudila potom ja som totiz vedela v tom sne ze spim avsak som sa chcela prebudit a vstat a padala som stale spet na postel som po prebudeni skutocnom-malaradost ze je po vsetkom a ze som to ustala a nezradila ale poviem Vam ze je to zive stale!Este pre vysvetlenie milujem S tvoritela milujem Jezisa ale nechodim do kostola takze nie je to podmienene vyjavmi v kostoloch mam ich rada ako hist.budovy ale no..nechodim sama rada meditujem atd.........Dakujem ze som sa odhodlala tento sen raz vyjavit Vam ..........Mavam casto zive lucidne sny s Jezisom aj mimozemske vojny som v nich nazivo prezila raz som bola vo vojne zastrelena v kostole/zaujimave,ze?/ som tam nejakych ludi chranila alebo nieco tak s pozdravom Vlasta