O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Amezdas - Aktuální zprávy (30.8.2011)

Datum: 01.09.2011

Vložil: LK pro Štěpánku

Titulek: Re: Narušitel LK

Paní Štěpánko, já zase vám doporučuji číst srdcem a né rozumem!!!To co považujete za devatero zdůraznění negativních koncetrovaných energií, které si nezadají s bývalým pokušitelem a jeho suitou, je skutečně koncetrované ZLO, které bohužel je v mnohých bližných a které nikdo není ochoten vidět jako hlavní nynější brzdu duchovního rozvoje Lidstva, aby se mohlo stát již nyní Kristovským Lidstvem. Přečtěte si prosím opravdu pozorně "Slovo Kristovo" a nechte jej prosím hovořit bez vašich pojetí co by vám to mělo jakože říci a otevře se vám obraz dnešních dnů v plné nahotě!!!Spadne z vašich očí vaše představa jak to asi myslel...!!! Nebo jste vy nyní mluvčí všech těchto Elementárů, kteří se takto cítí ohroženi? Kdo vám dal právo komentovat mé výklady, které jsem přijal , viděl a pracuji se silami, které útočí nezměrnou silou proti vývoji, aby nemohli zničit jako pátá kolona to co bylo zde vybojováno za cenu obrovských obětí...!!! Oči pozorných nechť upnou svou pozornost na svou vlastní duchovní pýchu, která je svádí z Pravé Cesty Pokory a Služby!!!

Můj příspěvek byl dán jako diskusní příspěvek, kolegovi se zdál tak zásadní, že jej zařadil přímo pod článek paní Kozáčkové, Podle mne je to jen formální záležitost, ale stalo se. I tak si myslím, že hlavní sdělení to nenarušuje, neb je to oddělené....