O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Amezdas - Aktuální zprávy (30.8.2011)

Datum: 01.09.2011

Vložil: Emil

Titulek: Re: Re: Hadi a farizeové dneška

No vida, zase sypete prázdná data z rukávu. A opět jste velkohubý.

S ohledem na to, že se evidentně považujete za Krista je to zřejmě opravdu nemilé, že na vás plivou i vaši (jakože) příznivci z Amezdasu. Ani nemusím být věštec, abych vytušil, že si to ve svém pokřiveném vidění sebe sama přehrajete na druhý lynč a snahu o znovukřižování...

Klíč k opravdové kabale od F. Bardona jste si našprtal věru pěkně, ale tady s tím nikoho neohromíte.

To vaše "držení se" při skrytých výhružkách působí po vašem doznání z 30.8.2011 (viz níže) také dost groteskně (až politováníhodně):

"...Chce se po mně abych přijal to čím jsem ve skutečnosti a přesto vybavenost je pro to kdo skutečně jsem velice malá a je "jen" pro zasvěcence, kterým se můžete stát vlastním úsilím za jeden život. Přitom nesmíte nic z toho použít k prokázání kdo jste.... Mne osobně to dostalo tak na kolena, že nejsem schopen sám sebe milovat a příjmout, takže miluji všechny okolo, jsem jim schopen pomoci a i tak někteří o to vlastně ani nestojí .... Otrávil jsem vlastní krev neláskou k sobě jedem jiných. Když zrovna dnes o tom hovořím s Otcem, tak říká : " Nech je být a příjmi sám sebe, nedávej Lásku tam, kde o ní nestojí, ale tam kde je jí nyní potřeba....."

I ten Novák se musel po vašich výhružkách zvencnout sám. Znovu přidávám tento odkaz:

https://youtu.be/sMtvcGL1euI

Na podruhé možná pochopíte o čem jsou ty vaše boje s větrnými mlýny...