O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Amezdas - Aktuální zprávy (30.8.2011)

Datum: 04.09.2011

Vložil: LK

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:Narušitel LK

Vy sám se prozrazujete svou dikcí a použitými výrazy, které jsou tak typické pro JMM :-). Pokud jste Emil, tak nás navštivte a nebo pojďte diskutovat na skypu s kamerou. Jenže tohle neuděláte s prostého důvodu. Jiný, byť třeba nesouhlasný názor mi nedělá problém a asi jich bude mnoho, ale to je život. Nechci se dívat a vnímat lidi jednobarevně. Jenže lidé kteří nesouhlasí, zpravidla diskutují o důvodech nesouhlasu a vy jste vyjel jako když máte přednastaveno a a vše ukazuje právě v čem máte přednastaveno již z dřívějška:-) Takže chlapské by bylo přiznat barvu kdo jste!!!

Kdyby jste měl skutečné znalosti a především zkušenosti z díla FBA, nepsal byste podobné pitomosti z vašeho druhého odstavce o modrých a ufrnknutí. To co jsem napsal bylo pro vás vodítko, abyste se mohl podívat jestli máte tu možnost a jestliže píšete o sobě jako o znalci na tyto témata, protože my ostatní jsme blbci patřící do SK:-) Jak případné, vy nevidíte nic a my jsme pitomci a blbci.... Od 22.8.2011 probíhají takové akce, že kdybych popsal jen zlomek toho co je vidět, slyšet a cítit... tak by se většina lidstva lekla a zbytečně bála.My jsme nikdy nešířili na rozdíl od vás strach a neklid. Nechci o těchto věcech psát, protože řada náboženských fanatiků by ze mne udělalo tak jako vy antikrista a to nemám za potřebí. Začal jsem popisovat kdo je zdrojem Rakoviny v člověku a už jsem programoval skrze tři písmena. Už na mne skoro bylo dštěno ohněm a sírou božského trestu. Musel jsem se smát, ikdyž to k smíchu není... kdyby se zde objevil Kristus ve Slávě, zrovna vy byste to vydával jako BlueBeam. Nedej bože aby někdo zde v české kotlině řekl že je ve spojení s jeho "JÁ JSEM!!", okamžitě byste jej všichni vystavěli posměchu a svého ubohého hodnocení... " vždyť je to jen syn tesařův"....

Ty kosmické události pokud budete sledovat jen 1. a 2. okem, tak toho moc neuvidíte a když tak jen hmotné důsledky: příkladem je úder v pondělí 22.8. kolem 21,30 a hmotná odezva druhý den rozdělení jedné lodi na dvě části...Jinak Elenin letí dál.... :-)!!! Nibiru zvolnila tempo přibližování z důvodů příchodů části Zástupu Pána Zástupů a především je ve 4.D a sem tam problikne do 3.D, ale opět co budu vykládat něco zrovna vám....?!!!

Občas s kolegou probereme co vám provést s humorem a nadsázkou abyste prozřel, ale vždy nám z toho výjde marnost a porušení jednoho z pilířů Šalamounova chrámu. Raději si opravdu dojděte na vyšetření s tou ledvinou , ideální podle mne je Oberon... nenechte to na pozdější dobu ( ti co mají v sobě R nebudou propuštění na druhou stranu jiným způsobem než přes klasický způsob přes 4.D a "Očistec". Jinak moje nabídka v textu platí ať jste Emil nebo JMM.