O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Poselství od Archanděla Michaela na říjen 2011

Datum: 29.10.2011

Vložil: LK pro jako že Emila Brojera... :-)

Titulek: Re: Re: Re: Otázky

1. pan LK život nemá postavený na mazacích a blokovacích náladách, ale na tom jak se kdo chová!!!

2.Co je to za drogu na které frčíte? ... beru to jako vtip, takže nejedu na žádném Tripu a nemám nějaký speciální model, kromě DMT, vylučovaný z šišinky (...ale to můžete mít také, stačí poctivě cvičit, ale ne pusou nebo na klávesnici)

3.Užívá Ivo Aštar Benda s Févou-Palúšovou to samé?... to se zeptejte jich, ale paní Palúšová má informace které se v zásadě shodují v jejich technickém obrazu s mými, takže i přes jistou vzletnost a neurčitost, na anjelskou odkazuji

4.Žijete v místnosti bez oken a dveří, že nemáte páru o realitě? ... vykladačů tzv. reality ve 3.D je dost a nepotřebuji se na tom živit či přiživovat, objektivní realitu se snažím dělat v každodením životě bez manipulace, duchovna, okrádání bližných atd.

5.Kolik musí mít v sobě člověk drzosti, aby očividně lhal jako vy?... vidíte a přesně tohle je na důvod vás vyloučit z diskuse, přijeďte k nám a řekněte mi to do očí, že lžu a udělám z vás pár malých do školky a ne proto že bych byl násilník, ale zjevně se vám nedostalo patřičného poučení v dětství co můžete a co již ne...!!!Volte prosím slova, za kterými můžete skutečně stát, jinak budete muset čelit následkům svých nekontrolovaných urážek a osočování!!! Berte to jako poslední přátelské varování!!!

6.Jsem také archanděl, když jsem vám tady pod články taky párkrát sdělil něco, co jste netušil?
... nevím ke které vývojové linii patříte, ale pokud byste byl JMM a stále si to myslím, že jste tak jste ze sluneční a to byste jim mohl být nazýván, ale to byste nesměl vystupovat tak jako vystupujete ať už jako EB nebo JMM...

Nyní mi prosím odpovězte Vy, proč sem chodíte a čtete pro Vás zjevné slátaniny typu JPP? Nečtěte to, nerozčilujte se, jeďte si na svých modelech 3.D tripů tzv. reality a budete IN,COOL a další geniální stavy pro vaše chování a Mysl.

Mě klidně berte jak chcete, protože já osobně vás mám tzv. "na háku", pro mne jste jen křičící nula, která má své důvody proč křičí a je jedno jestli pod nikem EB píše zrovna JMM nebo TM, takže si žijte svou ušmudlanou realitu a já zase tu svou! Jsme dohodnutý?...!!! Mějte se jak potřebujete....LK