O duchovním poznání a cestě bez dogmat a jiných nesmyslů na konci této Epochy

Diskusní téma: Reakce na příspěvek "Janka" (článek Kryon - člověk)

Datum: 31.10.2011

Vložil: janko

Titulek: nebreč, doba proseb je pryč.

Luďku, těší mě, že aspoň ve vaší poslední reakci na DNA máme společnou vědomost. Ano, elektrická součást DNA obsahuje data (informace), magnetizmus je pak nosičem = POHYBOVOU SILOU samotného prostoru.

Nemýlíte se téměř ani v označení jednoho z "jazyků bohů" - Slavjansko-Arijská sémantika byla předchůdcem hebrejštiny a čeština dokončuje okruh návratem k lidem, kteří binární (= slabičné) písmo vytvořili. Kmeny Slávů putovaly z "východu" zřejmě horní cestou, čeština má i mnoho od Keltů, později Gremánů a dnes Angličanů. vše do sebe zapadá do nejmenších detailů, jen na sebe nesmíme být hned jako štěnice.
Bohem byl v této zatím poslední - naší civilizaci vždy zvukový komunikační jazyk - v té předposlední jím byla zas telepatie - jazyk opačný, nepotřebující zvuk. I proto ta obecná touha vracet se zas k telepatii. Ale program je jiný, z vašich slov vysvítá, že jej neznáte.
...je ještě mnoho látky, kterou můžeme - ale nemusíme spolu zde nebo jinde probrat. Připravenost žáka se pozná v otázce, kterou položí.
...můžete se sám rozhodnout, jste-li žákem nebo učitelem.

Bude vám asi ještě chvíli trvat, než přijdete na jadérko těch mých "slátanin", ale věřím, že to zvládnete. Otázku mojí či vaší kvalifikace nechme stranou, čas ukáže, co funguje líp. Bez pohybu neexistuje nic, ani vědomí. Já i vy oživujeme prostor vědomí (informačních polí) pouze pohybem svého vnímání. Myšlení můžete zastavit, vnímání nikoliv.

Je škoda, že i vám uniká podstata logiky - POŘADÍ DĚJŮ, připravovaných z nehybných dat různými vrstvami "POHYBU = VĚDOMÍ".
Kvalita i kvantita jsou stavy = nehybné struktury, oživované jen TÍM, CO NEBO KDO v sobě obsahuje energii, vloženou do vnímání.
...a snad nemusím opakovat školní vědomost, že sloveso "vnímat" vyjadřuje tu základní činnost všech živých - a vlastně i méně živých (v atomech) struktur. A pojem "energie" má svou stavovou nebo pohybovou formu (projev).

Můžete moje příspěvky sice mazat, ale tím si svou verzi pravdy neudržíte. Bude vám v ní chybět návaznost na obecně platné vědomosti - a hlavně vědomost o "počátku bytí".
Berlička v podobě "božího díla" má jednu logickou vadu - kdo uplácal toho boha? Z čeho, když ještě nic neexistovalo, on "si" vznikl sám? Z čeho? z vašich myšlenek? Jen tak? Jak vypadá, z čeho se skládá a kdy jste s ním mluvil naposledy.....

Narodil jsem se proto, abych v polemice ukázal, co funguje jen v mysli a co funguje i ve hmotné okolní realitě. Proto občas budu reagovat na texty, ve kterých vidím logické paradoxy s reálným prostředím.
Měl jsem chuť také rozebrat vaše reakce na můj text, ale k tomu požaduji vaše svolení. Nechci nikomu kazit bábovičky v období, kdy ještě není připraven své poznatky obhájit v živé nebo psané diskuzi.
Najít průnik slovníku duchovna se slovníkem vědy chvíli potrvá - a vy se rozhodněte, jestli jste k polemice připravený. Z prosby vyznívá spíš "strach o svou bábovičku" - byť vyjádřený